Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is úgy gondolja, hogy...

Mást is úgy gondolja, hogy aki napi szinten, de legalább hetente párszor posztol valamit a gyerekéről, aki már ráadásul nem is baba, annak nincs más öröme, életcélja az életében?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem így gondolom, sehogy sem gondolom, mert leginkább nem érdekel ki és mit posztol.

Van életem és nem más posztolgatási szokásainak a kibeszélése tesz boldoggá.

2023. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Megvan a véleményem róluk. Aki a gyerekével akarja magát eladni,az annyit is ér.
2023. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

En azt gondolom hogy a gyerek nem valo media feluletre. En külföldön elek, és itt egyenesen veszelyes is lehet ha valaki esztelenul posztol. Pl gyerek iskolajarol sulikezdes, tanar neve stb.

Ha valaki sokat posztol, max nem nezem meg ha nem erdekel, de nem gondolok semmit a szulorol. O dontese hogy mikor mennyit posztol es miert.

2023. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ott inkább más problémák vannak a háttérben. Önértékelési gondok, kirakat élet, közösségi média függőség stb.. számtalan cikk született már róla.
2023. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Gyorsan csináltassál magadnak egy új babát akiről tudsz majd posztolni, de ne már a nagy (felnőtt) gyerekedet égesd..
2023. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Már bocsi,de attól hogy valaki posztol a gyerekekről annak is vannak eletceljai.

Amíg nem posztol pucér és provokatív képeket a gyerekről addig nem is értem miért lenne ez baj.

Én is posztol néha itt ott,kéthetente kb.

Ruhában,normális élethelyzetben

Aki pedig azzal jön,hogy a gyereket pedofilok lesik azoktól kérdezném,hogy akkor a gyereket ki se lehet vinni az utcára?

Ugyanazok a képek kerülnek a netre amit az utcán láthatnak a pedofilok.

2023. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

Ja,és 9 éves az alany természetesen az engedélyével rakok ki bármit is.amit nem akar azt nem teszem ki

6

2023. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

A minimálisnál picit magasabb intelligencia kellene ahhoz, hogy az ilyen, mint a 6-os, megértse ennek a veszélyeit.

Kérdező, mit gondolok? Annyit, hogy az illető nagyon buta.

2023. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Én értem kedves nyolc,de ha pl lefényképezem a gyerekem iskolából hazafelé az úton és felteszem a netre az miért is annyira probléma?

Nincs semmi provokatív benne,és egy ilyen élethelyzetben több 100 ember látja élőben a gyereket,és mi a garancia,hogy suttyomban nem készít róla képet.

Én értem,hogy félteni kell a gyerekeket persze én is féltem,nem teszek ki semmit amit egyébként más ne láthatna a gyereken

És nem kell ilyen suttyó módon belém állni,az intelligenciával dobalkozni

2023. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

10 éves korig még elmegy a fotózgatása, de utána ciki neki..

A gyerekrablónak legalább addig se kell megfigyelnie merre jár iskolába és milyen gazdagok a szülei, mert te már lefotóztad neki az útvonalát.

2023. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!