Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éreztetek úgy 2 kicsi mellett...

Éreztetek úgy 2 kicsi mellett hogy megbolondultok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 18:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Énis elvagyok velük nem.arra értem hanem inkább a tarsaság hiánya.

2.5 éves lesz a nagyobb fiam fél éves a kicsi.

7es most énis így vagyok hogy jajj istenem valaki jöjjön már :D

De igazából jógyerekek alszanak meg minden nagyon ügyesek.

Inkább a társaság hiánya miatt van hogy kaparnám a falat énis

2023. okt. 11. 21:58
 12/15 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ja, az nekem nem hiányzik:Életem legjobb időszaka volt a szülés utáni 5 hónap, meg a koronavírus lezárás.Végre nem szólt hozzám senki,nem akart jönni senki,csak a csend(már ha ezt egy kisbaba/bölcsis gyerek mellett lehet csendnek hívjuk),játékok,ölelgetés,pihizés.Ha nem lenne gyerekem,és nem kellene dolgozni járni,simán hetekig(de lehet,hogy hónapokig,hisz mindent meg lehet rendelni,kb mindent el lehet neten intézni) nem mennék emberek közé.
2023. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy év van a 2 gyerek közt, én ovikezdésig imádtam az életünket. Ez a logisztika viszont felemészt. 🙄
2023. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem semmi bajod sincs, de kiégtél. (Erről jól beszél Pál Feri: https://www.youtube.com/watch?v=Dq6GhM8E154) Ez nagyon gyakori a kisgyermekes anyáknál. Nyilvánvaló, hogy ebben mi - ffiak - is okolhatóak vagyunk, mert nem hisszük el Nektek ezt az érzést, és keveset segítünk.


Ha van lehetőséged alakítsd úgy a mindennapjaidat, hogy

naponta legyen 1/2 óra magadra.

Hetente próbálj meg egy fél napot egyedül lenni.

Évente jó lenne egy gyermektelen hét.


Nyilvánvaló, hogy ehhez olyan társ és/vagy nagyszülő kell, aki mellet ezt meg tudod tenni. :)

2023. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszőnöm hogy írtatok!

14 elkezdtem nèzni avideót..van benne valami :/

2023. okt. 19. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!