Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vége lesz valaha is ennek a...

Vége lesz valaha is ennek a mérhetetlen fáradtságnak?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves és egy 10,5 hónapos fiam. Mire a nagy átaludta volna az éjszakát, jött a kicsi. Ebből kifolyólag 3 éve nem aludtam át egyetlen éjszakát se és nem pihentem ki magam. Sötét karikás a szemem, magyarán elég sz...ul nézek ki...állandóan álmos és kimerült vagyok. Ennek vége lesz valaha is vagy fogadjam el hogy így megyek a sírba?
2023. okt. 14. 10:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Te is tudod hogy vége lesz, amikor nagyobbak lesznek. A kis korkülönbség ilyen sajnos. Nekem 3 éves és 7 honapos van. A nagy kb akkor kezdte ataludni az ejszakát, amikor a kicsi született. 4 óránál hosszabbat nem aludtam egyben 3 eve. Baromi faradt vagyok. De vége lesz, a kicsi is aludni fog majd.
2023. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Persze, sokkal könnyebb lesz, amikor már dolgoznod is kell, vagy amikor 15 évvel öregebb leszel.
2023. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

10,5 hónapossal már simán lehet napirendet tartani. Az nagyon sokat segít az esti alvásnál. Sőt, már régen végigtudná aludni az éjszakát.


De ha tudtad, hogy a nagy sem jó alvó, akkor mire gondoltál, amikor ilyen rövid időn belül vállaltad a másodikat?

2023. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Férjed nem kelne fel, mikor másnap nem dolgozik?

Ha szoptatsz, le lehet fejni és ő is oda tudja adni cumisüvegből akár, nem kell mindent feláldozni a szoptatás szent oltárán, meg apuka pihenése sem szent.

2023. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%

Egyrészt. Tudtad, hogy a nagy ilyen alvó. Mégis bevállaltál egy kicsit. Mit vártál, meleg hógolyót?


Másrészt senki nem fogja megjósolni, meddig fog ez tartani.


Nekem pl 4.5 éves a nagy, 3 évesen aludta át először az éjszakát. Addig 3-4x kelt. 4 éves kora óta nem kel éjjel.

A kicsi 2 éves. Még mindig 2-3x kel.


Én tudtam mit vállalok, nem ért meglepetés.

2023. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyes kommentelők amilyen stílust megengestek magatoknak!! Ekkora képet te jó isten...
2023. okt. 14. 14:06
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Nekem még csak egy 2,5 éves van. Ő alszik délután, és ha fáradt vagyok, én is lepihenek vele.

Nem tudom kettővel hogy megy ez. Egyszerre sosem alszanak? Talán, ha a nagyobbik ovis lesz (vagy addig bölcsi esetleg?), akkor már csak a kicsit kell letenni, hogy te is pihenni tudjál. Persze, ha nem jön közben mégegy 3. is, mert akkor újabb min.3 év.

2023. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Apuka merre van a képből??

Nem azért, de az én férjem szerintem felköpne és aláállna, ha ebben a helyzetben nem lenne benne annyi, hogy pénteken és/vagy szombaton átvállalja az éjszakai keléseket... Te 3 éve nem aludtál normálisan éjszaka, ő meg minden este halál nyugisan közli, hogy "na jóccakát drágám", és lefekszik aludni 7-8-9 órát? És tilos háborgatni még hétvégén is, vagy mi a tököm?

Nyilván ha nem éltek együtt, akkor ez tárgytalan. Egyéb esetben elfogadhatatlan.

2023. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a meleg hógolyós baromság?:D
2023. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%

Gondolom az, hogy vállalt a nemalvó gyerek mellé mégegy gyereket és most csodálkozik, hogy nem alszik évek óta.

Hq valakit ez váratlanul ér, az nem tudom mire számított.

2023. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!