Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vége lesz valaha is ennek a...

Vége lesz valaha is ennek a mérhetetlen fáradtságnak?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves és egy 10,5 hónapos fiam. Mire a nagy átaludta volna az éjszakát, jött a kicsi. Ebből kifolyólag 3 éve nem aludtam át egyetlen éjszakát se és nem pihentem ki magam. Sötét karikás a szemem, magyarán elég sz...ul nézek ki...állandóan álmos és kimerült vagyok. Ennek vége lesz valaha is vagy fogadjam el hogy így megyek a sírba?
2023. okt. 14. 10:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Jaj,hagyjuk már. Mindenre van valami megoldás, csak meg kell találni.
2023. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
45%

Igen, lehet neki melatonin tartalmú cukorkát rendelni külföldről, amitől elalszik, csak az a baj, hogy a hosszútávú utánkövetések alapján úgy tűnik, hogy nagyobb eséllyel lesz bipoláris vagy valami más mentális problémája tőle.


Hiába okoskodsz, arra nincs megoldás ha a gyereknek kevesebb az alvásigénye mint ami a szülőnek kényelmes lenne.

2023. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem aztán mindegy.
2023. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!