Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért viselkedik így a lányom?...

Miért viselkedik így a lányom? Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A 3 éves unokám betegség miatt nem ment oviba a héten, ezért a lányomék megkértek, hogy a hét elején vigyázzak rá. Nagyon örültem neki hiszen alig látom az unokám, a lanyomék valamiért nem látnak szívesen. Mivel nem volt lázas csak az orra folyt mondtam a lányomnak hogy elmegyek vele sétálni, kicsit kimozdulni meglátogatni a dednagymamát elmegyünk a plázába is. A lányom kérte hogy ne menjünk de végül délután úgy döntöttem elviszem. Meg tudom ítélni hogy beteg levert lázas vagy jókedvű… este hivott a lányom hogy van a gyerek, mikor említettem neki merre jártunk, ideges lett és azt mondta többet nem bízzák rám az unokám. Teljesen fel vagyok háborodva, múltkor náluk voltam és vacsorát adtam a kicsinek, segítettem volna megfürdetni is de a lányom szinte kidobott, nem értem miért… Most meg azt mondta vigyem haza a gyereket, én megtettem de felháborító hogy hatalmaskodik felettem és eltiltják tőlem, nem a gyerek érdekeit nézi, aki jól érzi magát velem…

2023. okt. 21. 11:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%

Kértek valamit, te nem tetted meg, innentől nem bíznak benned. Ha ő úgy ítéli, hogy nem jó plázába vinni, akkor ne vidd el, csak mert szerinted téved.

Lehet az is, hogy ő túlféltő vagy nincs igaza, de te ekkor csak jelezheted, hogy nem értesz egyet, de önhatalmúlag ne írd felül, amit a szülők jónak látnak. Nem veszélyeztették, így nem volt létszükség, amit csináltál.

2023. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Az én véleményem szerint, mivel a lánya gyereke, tiszteletben kellene tartani a döntéseit. Ahogy értem, önnek ez nehezére esik, ezért is nem látják szívesen.
2023. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 babyboom567 ***** válasza:
86%

A gyerek érdekét az anyja szabja meg, te meg követed az utasításokat,ha akarod.A lányod különös kérése ellenére elvitted a gyereket,és csodálkozol?

De szerintem troll vagy.

2023. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Ó, ismerek én ilyen lüke nagyszülőt, úgyhogy simán igaz lehet.
2023. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

Direkt megkért, ne vidd a plázába, de te elvitted, és nem is érted, mi ezzel a problémája. Nem is értem, miért nem látnak szívesen.

De az első gondolatom nekem is az volt, hogy kamu.

2023. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Felneveltem már gyereket, el tudom dönteni beteg e annyira az unokám hogy amit kérnek tőlem az hülyeség vagy sem. Az a lányom baja hogy megint nem az ő rendelkezése érvényesült, és most sem a gyereke érdekeit nézi hanem a sajátját. Ezért kérdeztem hogy szerintetek így jogos a felhaborodásom hogy most tiltja tőlem?!
2023. okt. 21. 12:22
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem jogos. Amit a szülő kér az Szent és sérthetetlen. Nem bírálharja felül senki, egy nagymama sem. Már nevelt fel gyereket, ahol azt csinálta amit akar.. A nagymama hatásköre nem ez!!!
2023. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
Te felneveltél gyereket, most ő teszi és pintosan úgy, ahogy ő és a férje akarják. Nem úgy, ahogy szerinted jobb lenne. Jogos a tiltás, ha ebben nem tetted, amit kértek, mi mást fogsz még felülírni, csak mert te jobban tudod?
2023. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy jogos a felháborodásod!

Ő gyerek, nem a tiéd.

Te hogy vetted volna, ha anyád/anyósod annak idején mindenben felülbíralnak? Mosolyogva tűrted (volna)?

2023. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jogos a felháborodásod, de ezt úgysem fogod elfogadni!

Az egyik fiunknak pl. úgy volt tüdőgyulladása, hogy lázas és levert sem volt, csak olyan alacsony volt az oxigénszintje, hogy kórhazban fogták 5 napra. A másik a covidot vitte végig egy kis orrfolyással.

Itt az a legfőbb baj, hogy szinte alapból hülyeségnek tartod a lányod döntését, véleményét és mintha csak lesnéd az alkalmat, hogy a megbeszéltek ellen tehess. Így ne is csodáld, ha nem látnak szívesen és csak végszükség esetén bízzák rád a kicsit.

Amúgy meg, ha annyira rühelled a dédit, hogy el akarod tenni láb alól, akkor legalább te fertőzd meg és ne a gyerekre bízd a dolgot!

Annyira remélem, hogy csak troll kérdés!

2023. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!