Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Átvittem a fiamat az egyik barátjához, és megbeszéltem a szülőkkel, hogy este 8 előtt hazahozzák. A fiam és a barátja is most múltak 6 évesek. Este 8 előtt 10 perccel telefonáltak, hogy elfelejtették nézni az időt, és ha most indulnak el akkor már nem érnének vissza este 8 előtt ezért nem lehetne-e, hogy ott alszik a fiam. (kijárási tilalom miatt) Beszéltem vele is telefonon, mondta, hogy szívesen maradna, mondtam, hogy akkor legyen. Na most a fiam már tud egyedül is fürdeni, de a barátja anyukája így is azt mondta, hogy ő segít neki. De nekem ez nem tetszik, bár a fiam állítólag nem mondta neki, hogy nem akarja, csak szólt neki, hogy tud egyedül is. Szerintetek nem baj ha megkérdezem tőle, hogy akkor minek kellett, ha tud egyedül is?
2020. nov. 27. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy rossz szandékkal segített volna neki, lehet az ő fiaból indult ki, mert neki biztos segíteni kell még. De inkabb a fiadat kérdezd meg, hogy őt zavarta e, kellemetlen volt e neki, ha igen, akkor beszélgess el az anyukával!
2020. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Gondolom, nem akarta, hogy a fiad esetleg megcsússzon, elessen egy idegen fürdőkádban..
2020. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondoltam, hogy végülis neki is lehet igaza... Csak a fiam sztorijából úgy tűnt ő inkább egyedül akart volna. De egyébként igen ő az ő fiából indult ki.
2020. nov. 27. 16:49
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom nem akarta hogy eltaknyoljon a gyerek , es beverje a fejét. Vagy megfulladjon. Nem hiszem hogy nagyon rágódni kéne rajta.
2020. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Én azon akadnék ki, hogy a hatéves elfelejt éjjelre hazajönni... Az, hogy segít neki anyuka fürdeni, ilyen kicsiknél tök normális, én is ránéznék a nagyarcú óvodásra, hogy tiszta-e a füle mögött is. :)))
2020. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ez az "a másik fél hibájából ott felejtődött a gyerek a vendégségben, de mindgyárt este nyolc" tipikusan egy olyan helyzet, amikor felhívnám a helyi rendőrkapitányság ügyeletes tisztjét, bemutatkoznék, vázolnám a szitut, és hogy S.O.S. indulok a gyerekért. Biztos vagyok benne, hogy kapnál különleges, eseti engedélyt, netán fölvezetnének/hazavinnék a gyereket.
2020. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Én a következőképpen kezeltem volna a helyzetet: Nem, ne 8 előtt hozzák haza, hanem 19:30-ra. Ha nincs itthon 19:30-kor, még mindig utánatelefonálhatok, vagy érte mehetek 8-ig.
2020. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, komolyan, ez a legnagyobb problémád? jézus...
2020. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez számomra elég kamu kérdés...


De ha ne adj isten igaz, elöttem megbuktál mint szülő...


1. Ha valahova elviszem a gyerekem, HAZAHOZOM, nem hazahozatom...

2, engedni, hogy egy 6éves máshol aludjon, barátjánál, ez igls gáz

3, tisztában vagy a korlátozással. Akkor nem azt mondod, hogy 8ra, hanem hogy 7re......

4. Nekem nem lenne az a törvény, ami megállítana abban, hogy a fiamat hazahozzam

5, tudom, hogy egy ismeretlen, vagy ismerős, vagy bárki a gyerekemet fürdetni akarja, meg ha csak jószándékból is, na ez nálam kiverné a biztosítékot, és nem ülnék tovább otthon nyugodtan, váfva a reggelt, hanem bepattannék az autóba...

2020. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Ja és ezt kiírja fél5kor... 8ig mennyi időd lett volna?!


9es voltam

2020. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!