Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon mi lenne a legjobb...

Vajon mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerekünk. 2 és 4 évesek.

Fix munkahelyről jöttem el csed/gyed/gyesre. A 2 gyerek közt nem mentem vissza.

Ám a kicsi gyedje alatt a cég egyik napról a másikra megszült.

Most nincs munkám.


A kicsi betöltötte a 2-t, gyest kapok ami kb éhenhalni elég.


Férjem amit keres megélünk belőle, de szűken, így nekem is vissza kell mennem dolgozni.


A kicsi jövőhéten kezdi a bölcsit.


40helyre adtam be az önéletrajzom 3 hét alatt.

2 azaz kettő cég jelzett vissza. Nagyon durva (pedig mindnek megfelelek).

Ma voltam az egyiknél interjún.

Jó munka, amit szeretnék. Azt a bért is ajánlják amire gondoltam.

Szóval álommeló.


Egy bökkenőt leszámítva.


7től 16óráig tart a munkaidő. 1 óra ebédszünet :(

Ami azt jelenti, hogy a gyerekeket 5:45fele kellene keltenem, 6:15kor elindulni kb.


Iszonyú durvának tartom egy 2 és egy 4 évesnek.

Oké, alszanak az oviba, bölcsibe, de akkor is.

Én 9 órát elvagyok a munkába, ők kb 9.5 órát lennének benn.

Kb nyitásra kellene vinnem őket és lehet az utolsók közt mennék értük.

Csak én tudom hordani őket, férjem 6korindul, sokszor este 6-7 mire hazaér.


Viszont iszonyúan fáj a szívem a munka után.

Na meg az sem utolsó szempont, hogy tényleg 40ből 2 jelzett vissza.


Ti mit tennétek a helyemben? Elfogadnátok ezt az ajánlatot?

Vagy inkább keresni, várni mást a gyerekek miatt


(Félreértés ne essék, imádom őket, és a szívem szakadna meg azért is, hogy őket ennyi időre otthagynám)


2023. okt. 30. 21:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9!

Ezzel a napirenddel nem is lenne bajom, mint amit leírsz.

De nekünk nagyon nem így lenne ez a munka mellett.


Én kelnék kb 5:30kor, ezzel nem is lenne baj. Most is kelek a férjemmel. A gyerekeket kelthetném úgy 5:55kor legkésöbb.

6:15kor el kellene indulni, kb 6:30ra lennénk a bölcsi/ovinál. Lenne 10percem levetkőztetni, belökni őket, onnan még 15-20perc ez a cég.

7re beérnék, 16.00kor start vissza. Akkor már dugó van azon a részen, igy boltba nem kell mennem pl, hanem célegyenesen az ovi. 16.20-25re beesnék értük. 16.30kor zár a bölcsi. Onnantól szabadfoglalkozás


Ha 7.30 vagy 8ra kellene jarni, fél órás, vagy ebédszünet nélkül 8 órában, fel sem merült volna, hogy ne vállaljam el.


Egyébként ma hívtak, elmondtam, hogy ezekkel a feltetelekkel nem megy. Azt mondták, nem tudnak fél órás ebedszünetet adni, mert akkor mindenki azt akarna. Így elköszöntünk egymástól. Részemről fájó szívvel.

2023. okt. 31. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!