Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vegyem rá az alvásra?

Hogyan vegyem rá az alvásra?

Figyelt kérdés
Vigyázok egy barátom gyerekére, aki közel 4 éves. Délután kicsit aludnia kellene, de ha velem van, akkor sose akar. Tudna valaki adni valami tippet, hogy hogyan vehetném rá? :D Nagyon kis pörgős fiú.
2023. okt. 31. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előtte vidd ki a jó levegőre és szaladgáljatok, játszatok sokat. Fáradjon ki. Aztán egy jó ebéd és jól fog aludni 😊
2023. okt. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Amit az első ír, nekem a sajátom úgy altatom, hogy melléfekszem és alvást szimulálok,még hangot is adok. Elég gyorsan elalszik így,persze ha nincs menekulo ut neki
2023. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiam 4.5 éves ő sem akar aludni, redőny le olyan sötét van orráig sem lát, én fekszem a nagy ágyban, és hamar elalszik.

Erre 1 hónapja jöttem rá ha kicsi fény is marad nem alszik el, mindent is csinál csak ne aludjon, hiába hulla fáradt

2023. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!