Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviban nyitott vagy csukott...

Oviban nyitott vagy csukott ajtónál altatják a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van szülő aki alvásidőben zavarja meg a többit és megy a gyerekért, aztán nyitják az ajtót és ott az ajtóban hangosan dumálnak, hogy a többi ne tudjon aludni?
2010. okt. 20. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dajka vagyok, és csukott ajtónál. Ha ilyenkor jöttek a gyerkőcért, akkor csendben felkeltettem, felöltöztettem és kivittem a szülőnek. Ha a szülő beszélni akart az óvónénivel, akkor kiment becsukta az ajtót maga után, nem zavarták a többi alvó gyereket.
2010. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
27%
mit érdekel az téged ? ne félsd már annyira a gyereked nem szabad mert akkor felnőtt korában nem tud majd a asaját lábára állni mert nem alakul ki nála a probléma megoldó késsége.. szokjon hozzá hogy az életben nem minden ugy van hogy ő szeretné ez a természetes .. nagyapáinkk is igy nevekedttek és neveltek téged.
2010. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso nem értek veled eggyet!

Miért féltem a gyerekemet ha szertném hogy nyugodtan pihenjen?

Vagy nálatok ez hogy megy?Bömböl a zene és ugy alszik a gyerek?Az én fiam most 15 hos és szerintem nem féltem azzal hogy ha valaki jön megkérem hogy kicsit halkabban beszéljen mert alszik.

Csupán annyik szeretnék ha kipihenné magát mert ez neki és nekem is jobb mint egy kialvatlan gyereket abajgatni egész nap.

Kérdezö a mi ovinkba nyitott ajtonál altatják öket mivel hely szüke miatt pár ágy kikerül a folyosora.Az ovonö megkérte a szülöket hogy ebéd után vigyék haza a kicsiket mert ha alvásidöben jönnek akkor felkelnek a nagyobbak és nem tudnak visszaaludni.

2010. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!