Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is felháborít, ha a...

Mást is felháborít, ha a játszótérre leviszik a beteg gyereket?

Figyelt kérdés

Nálunk már többször előfordult, hogy hallottam anyukák beszélgetését: "Nem mentünk ma "bölibe", mert x betegséget elkapott a gyerek." De azért a játszótérre lehozza!!! "Bölibe" nem mehet a gyerekek közé, de a játszótéren nem szintén gyerekek vannak, akik esetleg még kisebbek is??? Ott homokoznak együtt akár az én fiammal is.

Ez engem mélységesen felháborít, csak nem tudom mit lehetne ellene tenni?


2010. okt. 20. 15:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le a válaszokat! Azért mert eltérően gondolkodunk, még nem fogom lepontozni, hisz azért kérdezek, hogy válaszoljatok!
2010. okt. 20. 23:06
 12/18 Nikcsi ***** válasza:
Altalaban nem is a kerdezo pontozza le a valaszokat. :)
2010. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Az elso kettonek szivbol kivanok minimum egy virusos torokgyulladast amit a jatszoteri beteg kolykoktol szednek ossze... a legkevesbe sem normalis beteg gyereket masgyerekek koze vinni. Utalom az ilyen gusztustalanul onzo embereket..
2010. okt. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Joga van levinni játszizni, persze ha nincs láz, boltba is muszáj menni, ha nincs senki aki maradna a picivel, én voltam már hasonló helyzetben, jól bebugyoláltam babakocsiban+pléd, és hát be kellett vásárolni! ezt nem lehet másh megoldani, viszont ha tényleg nagyon beteg a gyerekem biztos nem vinném gyerekek sokaságába, talán ha már a betegség végén járunk, amikor már jól van, de még nem mehet bölcsibe mert még szedi az antibiotikumot!
2010. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze, joga mindenkinek van (majdnem) mindenhez, de azért az mégis kiakasztó, ha a gyerekemre tüsszög, köhög fél méterről egy beteg gyerek. Szabad levegő ide vagy oda, köszönöm, de inkább NE!
2010. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy egy lázas, elesett, bárányhimlős stb. gyereket normális dolog játszótérre vinni!

De tudjátok ti mi megy az oviban, meg a bölcsiben?! Szerintem nem! Na majd ott kapkodhatjátok a fejeteket. Taknya-nyála egybefolyik, ugat, mint a kutya mégis elviszi anyuka, na ez a NEM normális. Nem tudjátok burok alatt tartani a gyereket. Egy betegség ált. lappang, addig mit csináltok? Nem lehet elszeparálni magunkat a külvilágtól.


A "kedves" hajnali válaszolónak, meg hasonló jókat kívánok én is! Bár inkább nem! Inkább sok egészséget!:))

2010. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nálunk a játszóházba van ugyanez....a felső szinten van egy sókristály homkozó, oda a náthás, léguti fertőzéses gyerkőcöket viszik, mert jót tesz, azért is van, én is vittem az enyém, amikor kellett...na de hogy utána behozzák a lenti részre ugyanúgy, a kicsi taknya-nyála egybe folyik stb. nekem ez eszembe se jutna, hogy a beteg fiam bevigyem a gyerekek közé, de ez nem egyértelmű mindenkinek....
2010. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteg a gyerek kell a friss levegő gyorsabban gyógyul.Bent a melegben csak jobban terjednek a bacik.

Én is kiviszem a gyerekeimet sétálni,még boltba is megyünk ha muszáj,de inkább nem és játszótérre meg pláne nem viszem a többi gyerek közé!

Attól is függ mi a baja,mert lázzal,himlővel természetesen még sétálni sem megyünk,csak sűrűn szellőztetek.Nátha,takony,köhögésre viszont jó a hideg levegő.

És igen már írták előttem,hogy az óvódákban sokszor még durvább a helyzet sajnos,de ezt nem csak a

beteg gyerekek anyukáinak lehet felróni,hanem a gazdasági helyzetnek,a jó magyar törvényeknek és fizetéseknek.Mindennek meg van az oka.

Mindenkinek a saját megélhetése az első és aztán a többi,mint pl hogy a gyerekemtől elkapja e valaki a betegséget.Szomorú,de a magyar társadalom=ÉN+ÉN+ÉN!

2010. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!