Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülői értekezleten mondtak...

Szülői értekezleten mondtak már olyat, ami kiverte nálad a biztosítékot?

Figyelt kérdés

Akár ovis, akár már iskolás szülői. Mondott már olyat a szülői értekezleten a pedagógus, amitől nagyon kiakadtál? Vagy nagyon nem értettél vele egyet?

Mi volt az?



jan. 16. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ja....csak azért vitte a lányomat szavaloversenyre,mert nem volt más akit vihetett volna,és egy percig sem gondolta volna,hogy az országos döntőig jut.mert elmondása szerint a lányomnak csak szerencséje volt.(azóta több versenyt is nyert,nem hiszem,hogy csak szerencse lett volna )...és ezt így elmondta.
jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

Ugy akarja az angolt megszerettetni a tanitó, hogy kiküldi óráról a gyerekeket akik nem figyelnek. Ez aztán motivácio a javából..

Év elején közölte ezt.


Ma ezzel ott tart hogy direkt rendetlenkednek órán, hogy ki lehessen menni.

Alapveto pedagógia ismerete is hiányzik sokszor.


Aztán áttért most az egyesekre. Biztos meghozza ez is a kedvüket majd.


Az eszébe nem jutna hogy tanulja hogyan kell csoportosan lekötni a figyelmet, vagy pl külön ültetni vagy elöre a klánokat plusz munkát adni nekik. Az nem megy ami a szakirodalomban le van írva a ped.képzőben..

jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Órarend diktálásnál mindenki felkapta a fejét a biblia óra hallatán - tekintve, hogy nagyon hangsúlyozva volt, hogy nem lesz semmilyen vallási dolog. Papíron választani kell minden év elején, hogy a gyerek hittanra vagy erkölcstanra szeretne járni, de ez csak formaság, erkölcstan nincs, a hittam meg kötelezően benne van az órarendben
jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem most volt, mert a gyerekem mar 20 éves, így a pontos szavakra nem emlékszem, de az volt a lényeg, hogy színház bérletet kell venni, nincs olyan hogy nincs rá pénz, azért kapjuk a családi pótlékot.

Ismert vállalkozó apuka állt fel, hogy se az ő zsebében, se máséban ne turkaljon senki, nem veszünk színház bérletet. Később amúgy konkrétan az egész osztálynak vett bérletet, az osztalyfonokot megkerulve.

jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 babyboom567 ***** válasza:
57%

Igen.

Nekem, mint szülőnek alá kellett írnom,hogy engedem hogy fotó készüljön a gyerekről,viszont én nem kaphatok ebből.(wtf?)(ez idén már változott, lett facebook csoport, és megosztják a heti történéseket.

Hogy a szülőin konkrétan gyerekről nem lehet beszélni, mert személyisségi jogok,blabla.(tehát én sem kérdezhetem meg hogy az én gyerekem csinálta e azt a feladatot, vagy hogy érezte magát,akkor sem ha letojom,hogy még ott van x szülő)

Hogy a gyereket délután kiadó dadusnak gőze sincs hogy a gyerekkel mi történt napközben,mert 0 kommunikáció van.(Egymi ovi,sni-s/sérült vagy nem beszélő gyerekekkel)És egy apuka(meg mindenki) nehezményezte ezt,és annyi volt a válasz ,hogy pénteken megkapjuk az eseményfüzetet.az eseményfüzetben az van,hogy mit dolgoztak, pl gyümölcshét,és max annyi,hogy xy ügyes volt.Semmi más nincs.

Hogy a szülőin konkrétan minden alkalommal elmondják,hogy mi a rendszer.Hogy melyik foglakozás hogy épül fel,és semmi más.(én is meg tudnám már tartani, annyiszor hallgattam végig)A gyerekekről szó sincs sosem.

jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
#Dzsízösz, te még mindig itt vagy?!😂
jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"Hogy a szülőin konkrétan gyerekről nem lehet beszélni, mert személyisségi jogok,blabla.(tehát én sem kérdezhetem meg hogy az én gyerekem csinálta e azt a feladatot, vagy hogy érezte magát,akkor sem ha letojom,hogy még ott van x szülő)"



Ezen nem tudom mi q meglepő, a szülői értekezleten nem szokas a gyerekről beszélni, arra a fogadó óra való. A szülői értekezlet az iskola és az osztály eseményeiről szol

jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
A dadus nem is adhat ki információt a gyerekről. Amúgy se tudom mit várnak egyes szülők. Ha van valami extra azt elmondják de nem fognak minden nap részletes beszámolót tartani minden szülőnek
jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 babyboom567 ***** válasza:
36%
Jah, szerinted az rendben van, hogy kérdezem, hogy hogy érezte magát a sérült, nem beszélő gyerekem, volt-e valami gond,csinált e valami új dolgot,stbstb,és erre a válasz,hogy ő nem tudja mert nem volt délelőtt?
jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 babyboom567 ***** válasza:
48%
És nem, nem kisregényt vár az ember(főleg nem sérült gyerekekről),hanem, annyit hogy,Ma is egész nap az asztal alatt feküdt,vagy képzeljem ma megölelte/vigasztalta zsuzsikát,vagy aranyosan ringatta a babát,vagy ma ő válaszolt elsőre a foglalkozáson,vagy igen, ma jó napja volt, nem feküdt az asztal alatt.És ezeket most azért tudom, mert 11,30kor elhozom,most tudnak válaszolni.De 3 évig(míg délután hordtuk haza) 1 kukkot sem mondtak.
jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!