Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülői értekezleten mondtak...

Szülői értekezleten mondtak már olyat, ami kiverte nálad a biztosítékot?

Figyelt kérdés

Akár ovis, akár már iskolás szülői. Mondott már olyat a szülői értekezleten a pedagógus, amitől nagyon kiakadtál? Vagy nagyon nem értettél vele egyet?

Mi volt az?



jan. 16. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Oviban kiscsoport szeptemberében: elmondják ám a gyerekek, ki hord még éjjelre pelenkát, ejnye bejnye ne legyenek lusták a szülők, vegyék le róluk!

A középsőm 5 éves koráig bepisilt éjjel is meg délután is, elég érzékenyen érintett ez a téma, nagyon mérges lettem akkor.

Suliban még tanárra nem emlékszem, hogy szülőin kiborított volna, inkább a szülők, amikor kórusban panaszkodtak a tornatanárra, hogy sokat kell tornázni, meg van egy autista apuka, akinek elég nagy önuralommal tudunk csak nem ugrani a hülye okoskodásaira...

Tanár egy kirándulás megszervezésénél akasztott ki nagyon, amikor olyan orbitális szervezési hibákat vétett, és eltitkolt költségeket, hogy végül nem engedtem el a gyereket vele, mert frankón féltem, hogy a végén még elveszti nekem...

jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Rengetegszer volt ilyen. Csak azért nem balhézok hogy utána ne cseszegessék a gyereket. Felháborító az egész oktatás, a tanárok hozzáállása. Minden egyes nap mesél olyat a gyerek amitől felforr az agyvizem és minden durva eset el van tussolva végül.
jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig felment a pumpa, mikor hülye szülők osztották az észt és bele akartak szólni olyan dolgokba, amihez semmi közük.
jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10%
a lányom Volt sulijåban ahova 3 osztály félėvéig jårt föleg a mikulás csomagjåval.
jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik szülő borított ki. Pontos megfogalmazásra én sem emlékszem, de az volt a lényege, hogy tök normális dolog füves cigit szívni és nem kéne a 18 év alatti gyerekeinket eltiltani tőle.


Mindezt érvként egy olyan vitában, hogy kellene-e és ha igen, akkor mit, beszélni osztályfőnökin a bulizásról, alkoholról, drogokról.

jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!