Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvoda kezdés-sírás Van...

Óvoda kezdés-sírás Van valami bevált módszer hogy annyira ne sírjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam nemsokára kezdi az ovit..es annyi posztot olvastam hogy mennyi sok kisgyerek sír,már akkor is mikor indulnak el otthonról.

A ti gyerekeitek is így voltak?

Van valami bevált módszer ez ellen?

Szívem szakad meg ha rá gondolok, hogy ott hagyom és sokáig sírni fog ott egyedül szegenykém.



jan. 19. 14:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy létezik olyan gyerek,aki egyáltalán nem sir ?
jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm gyereke állítólag egyáltalán nem sírt. Viszont azt is tudom, hogy hogyan bánik vele. Rideg tartás van. Csecsemőként ráparancsolt az anyjára, hogy 5 percnél tovább nem lehet ölben a gyerek, nehogy hozzászokjon. Ha teheti lepattintja, illetve amikor valamit csinál az alig 3 éves kislánynak meg van mondva, hogy ne zavarja.

Inkább sírjon a gyerekem mint ilyen rezignált legyen 3 évesen…

jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12, na ez kemény. :o
jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És a legszebb, hogy iszonyat büszke rá, hogy milyen jól csinálta, hogy az ő gyereke nem sírt, de még vissza se nézett. Nekem inkább ijesztő… ismerve a hátteret.
jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ó szegénykém.. :( 11es voltam.
jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!