Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereketek mennyit...

2 év körüli gyereketek mennyit alszik a nagyszuloknel?

Figyelt kérdés

2 év 3 hónapos a kislányom. Eddig 2x aludt az elmúlt kb fél évben a nagyszüleinel. Elsősorban azért, higy kipróbáljuk hogy viseli, mert márciusban születik a 2. kislányunk és akkor mindenképp ott lesz náluk a nagy, amíg kórházban leszünk.

A nagyszülei csodálatosak imádják egymást kölcsönösen, egy szavam sem lehet. Autóval 20 percre laknak.

Anyósom mindig mondja, hogy csak szóljak és bármikor ott aludhat a kicsi. Most 30 hetes terhes vagyok és úgy érzem fizikailag és lelkileg is kicsit elfogytam. Belegondolok milyen jó lenne egy napot pihenni, de közben meg olyan érzésem van, mintha lepasszolnam a gyereket, mintha valamit teher lenne. De közben azt is tudom, hogy az ő érdeke is az, hogy én jól legyek.

Ti is ilyen nehezen mentetetek az ezen, vagy sokkal lazábban?



jan. 19. 20:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekünk 2,5 fél évesen kezdte az ottalvást. Igaz 1 utcányi távolságra lakik tőlünk anyukám. Nagyon változó, hogy mikor mennyit van ott. Most 4 éves a kislányom. Van, hogy heti 3-om napot ott van, van hogy kimarad akár 3 hét is, de olyan is van, hogy anyukám reggel hív, hogy elszeretné vinni az oviba. Nagyon szeret vele lenni meg anyukám is szereti, ha ott van. Bármi baj lenne 3 perc és ottlennék érte kb. Szerintem nembaj, ha nagyszülőkkel is jó kapcsolata van a gyereknek. Mi szoktunk olyat is, hogy oviból hazafele beköszönünk, de olyankor nem marad ott vagy áthívjuk vacsorára anyukámat. Nálunk jó a kapcsolat, nem nyűgnek éli meg senki nem. Anyukám mindig azt mondja nyáron, hogy legalább van kivel fagyiznia, mert más a családban nem nagy fagyis, de ők simán 5-6 gombóccal megesznek egy nap egy kirándulás alkalmával 😀
febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!