Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Het honapos babat rahagynatok...

Het honapos babat rahagynatok a nagyszulokre nehany napra?

Figyelt kérdés
Ferjem egy romai kirandulassal szeretne meglepni szuletesnapomra (kerek evfordulo), kb 3 nap ,2 ejszaka. Nagyon vagyok, de azert bennem van,h.milyen anya az ilyen... Anyukamekkal lakunk, igy a kisfiam minden nap latja, eteti, altatja, nagyon szeretik egymast, es mar toltottek hosszabb idot egyutt gond nelkul, csak ugye nem ennyit.Raadasul anyosom is eljonne, dupla babysitter lenne.
2017. nov. 14. 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
35%
Mi szórakozásért nem. Max. akkor, ha mindketten kórházba kerülnénk.
2017. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
70%

A saját anyukámra minden gond nélkül. Volt már ott egész hétvégét is.


A lényeg, hogy tudd, minden helyzetben készen áll-e rá. Ha valamit félre nyelne, ha lázas lenne, ha egész éjjel sírna, akkor meg tudná-e oldani a helyzetet? Ezt csak ti tudhatjátok. Amúgy szerintem nem sok idő, főleg ha amúgy is együtt laktok és ismerik egymást.

2017. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2017. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
49%

Biztosan jönnek majd a nagyon laza anyukák, és jól lepontoznak, de sebaj! Én semmi pénzért nem töltöttem volna több éjszakát távol az akkor 7 hónapos gyermekemmel. Két gyerkőcöm van, nem is tettem egyiknél sem. Mindketten anyatejesek voltak, fél éves korukig tisztán anyatejesek voltak, 7 hónapos korukban még csak kóstolgattak, soha nem ittak tápszert, tehát kivitelezhetetlen lett volna. De az étkezés része csak egy dolog. Érzelmileg sem álltam volna készen, sőt, a férjemnek eszébe sem jutott volna ilyen helyzetbe hozni, hiszen természetes volt, hogy egy 7 hónapos babának a szülei mellett a helye, főleg több éjjel egymás után. Megtehettük volna, hogy kiruccanunk külföldre, de nem igényeltük egyik gyerkőcünk babakorában sem. Pedig anyukám olyan, mintha a második anyukájuk lenne, tűzbe tenném érte a karom.

Furcsállom, hogy a férjedben felmerült, hogy a pici babátok nélkül nyaraljatok. Én ezt nem tartom túl jó dolognak. Azt hiszem, csalódtam volna, ha a férjem a közös babánk születése után 7 hónappal ennyire nem fért volna a bőrébe.

2017. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
30%
Nem.Mi mennénk vele együtt.
2017. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 A kérdező kommentje:

Igazabol en nem tartom magam laza anyukanak, de a fiam majdnem annyi idot tolt anyukammal, mint velem, kivetel az ejszaka, de akkor meg alszik. A ferjem pedig csak szeretne kicsit kimoccantani, mert neha napokug az utcara sem megyek le.

Ami meg pl egy esetleges felrenyelest illetne, tolem majd mindenki jobban esznel lenne, mert rettenetesen panikolok veszhelyzetben...

2017. nov. 14. 19:49
 7/94 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Vinném magammal őt is. Mi vittük őket mindenhová ilyen kicsinek is.
2017. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
29%

Nem.


Vigyétek magatokkal anyukádat is, akkor tudtok kettesben is lenni.

2017. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 A kérdező kommentje:
Latom, azert most ki lettem utalva. Persze, megertem,h.sokan nem hagynak masra a gyerekuket, de azert nem orokbe adom. A gyerekeim hozzaszoktak, h.sokan “neveljek” oket,attol fuggetlenul,h.mindig a szuleik az elsok. Engem joforman nagymamam nevelt, mert anyam dolgozott es sokszor nem vittek magukkal, megsem utaltam meg oket, vagy tartottam rossz szulonek. Na, ez csak egy gondolat volt, megertem az ellenzeket is .
2017. nov. 14. 20:06
 10/94 anonim ***** válasza:
42%

Nem hagynám, most lesz 2 éves most lesz neki első külön töltött éjszakája tőlünk mert 10 évesek leszünk de az is csak egy éjszaka.

Na de az tényleg jó ötlet hogy ha anyagilag belefér hogy mamát is vigyétek magatokkal ,akkor tudtok kettesbe is lenni és ha éjszaka nem akar mamával elaludni (nálunk ez volt) akkor át tudja vinni a ti hotelszobátokba.

Ha meg elmentek én semmiképp nem hívnám anyóst is, pedig imádom anyósom, de 2 nagymama egymás agyára fog menni hidd el, ha nem is szemtől -szembe de idegesíteni fogják egymást.

2017. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!