Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más anyuka is érzett ilyet?

Más anyuka is érzett ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam 3 éves lett, szeptemberben kezdi az ovit.

Olyan gyorsan elment ez az idő.

És már soha nem lesz hogy ilyen sokat lehetek vele.

Hogy lehet ezt másképp felfogni?

Olyan rossz még csak bele is gondolni, hogy viszem majd oviba, és kész lezárult ez a korszak is.

Nagyon rossz, már annyit sírtam.

Nyilván tudom ez az élet rendje, de olyan szomorú is vagyok.

Adjatok valami tippet hogyan gondoljam ezt másképp.

Köszönöm.



#Rossz nélküle
febr. 10. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi idős a lányom, úgyhogy mi is szeptemberben kezdjük az ovit.

Egy ideig sokat aggódtam ezen én is, picit most is. Viszont elkezdtem észrevenni, hogy neki mekkora szüksége van erre, vagyis a többi gyerekre, az afféle játékra, amit én nemtudok megadni neki pl verseny a csúszdához, lecsúszni és újra stb. Ma pont ezt csinálták egy kisfiúval a játszótéren, és mikor a kisfiú hazament, az én lányom olyan szomorú lett, és azt mondta "egyedül maradtam" . A szívem megszakadt, szóval most már úgy nézem, hogy neki milyen jó lesz, ha mehet oviba, mennyit játszhat korabeli gyerekekkel, és milyen boldog lesz. Ezt kell szem előtt tartani, de persze természetes amit érzünk.

febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, én örültem neki, hogy végre oviba megy és nem nekem kell egyfolytában kitalálni valamit, hogy ne unatkozzon. Sokkal jobb minden azóta, hogy nem vagyunk egész nap együtt. Neki is jobb, tud korabeli gyerekekkel játszani és nem folyton az anyjával van.
febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem. (Aztán annyit beteg a gyerek, hogy olyan, mintha nem is járna oviba. :D)

Normális érzés, majd ez is változni fog. Azt szoktam mondani, hogy olyan, mint egy érzelmi hullámvasút az egész anyaság.

febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én imádom hogy bölcsibe jár,ott bezzeg jókat eszik,sokat játszik másokkal. Láthatóan sojat fejlődött és én is végre felnőttek között vagyok. Picit sem hiányolom a régi időket, így is 2 hetente beteg szóval nem zárult le egy korszak.
febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Én boldog voltam,hogy ekkora nagy fiam van már, ügyes, önálló.

Mikor lányom 2évesen a bölcsit kezdte, ott még pezsgőt is bontottam. Egyrészt, hogy visszamehetek dolgozni 5év után, kellett a lelkemnek, másrészt mert a lányom többemberes gyerek és voltam rá egyedül.

febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyen gyerekek annyira nyámnyilák :( ha jót akarsz neki,szállj ki a fenekéből. Munka,hobbi segíthet.
febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!