Puki a családban?

Figyelt kérdés
Férjemnél kiskorában tabu volt otthon a puki, a szüleit sosem hallotta, neki is el kellett vonulnia. Az én szüleimnél természetes volt, hogy ha kell, akkor kell, ennek ellenére mégis tudtam, hogy ha máshol vagyunk, akkor ott nem illik, de otthon szabad volt. Ki hogyan szocializálódott? Még csecsemő a babánk, de előkerült a téma, hogy hogyan kéne ezt jól csinálni.
febr. 14. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13%
Férjem szerint normális, ha odapukizik, de nemszeretné,ha én is ezt tenném, mert kiábrándúlna. Amúgy nagyon rendes a férjem és jó ember, jó apa, nem tróger, de ez nála ilyen. Én kihajtom a helyiségből, mert olyan büdöset tud, hogy kb öklendezek. Nemszeretem énse szagólni az övét.
febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

Neki szabad neked nem...érdekes felállás.

Nálunk nem gond, így 15 év után szerencsére a puki.

febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!