Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek ebben az esetben?

Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Egy rokonom áthívott vendégségbe. lassan 3éves a kisfia. Van hogy kedvesen eljátszik van hogy ütöget minket. Ilyenkor az anyja nem mond neki semmit, úgy gondolja inkább legyen bántalmazó mint áldozat. Mikor megütött rászoltam. Késöbb meg akart puszilni, mondtam nem szeretném (tudják rólam, hogy csak a páromtól esik jól az érintés) és mondta a gyerek de puszilni lehet ilyen erőszakos hangnemben.
márc. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám nrki, hogy én nem szeretem,ha megpuszilnak, tudom, hogy kedvességből akarja, de nekem az nem esik jól.
márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mit tennék? Ha megüt? Vagy megpuszil?
márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"van hogy ütöget minket. Ilyenkor az anyja nem mond neki semmit, úgy gondolja inkább legyen bántalmazó mint áldozat."

És ha esetleg rászólna, és nem lenne egyik sem??? Te nem bántottad, így tényleg csak egy kis bántalmazó.

A rokontok hülyeségre neveli, én hanyagolnám a látogatást, mielőtt úgy rászólok a gyerekre, hogy sértődés lesz belőle...

márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem ugyanígy nevelte a fiát, a nyolcvan éves dédnagyit úgy arcon vágta ököllel, hogy lila lett, de szerintük az is teljesen oké volt. Az oviban jött nagy fordulat, ott az óvónők leszrták, hogy mit akar a szülő, rászóltak, büntetésbe került, sőt, ha olyan gyerekbe kötött bele, az vissza is ütött. Most már nagycsoportos, nem verekszik egyáltalán.
márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"úgy gondolja inkább legyen bántalmazó mint áldozat."


Remek... Még egy indok, hogy ne legyen gyerekem. Mert csak egyre több lesz a gátlstalan bully. Ha meg egy bántalmazott gyerek öngyilkos lesz, akkor meg csak megvonjuk a vállunkat...


A kérdésre válaszolva, igazából ezt tudod tenni, hogy rászólsz, ha ütöget.

márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván rászólnék. 🤷‍♀️ ha meg nem változna semmi, akkor szépen megköszönném a meghívást és hazamennék. Aztán nem mennék addig, amíg a gyerek meg nem tanult viselkedni.


Addig lesz csak bántalmazó és nem áldozat, amíg nem kerül olyan közegbe, ahol jól szájbaveri ezért valaki. Majd akkor megtanulja, ha otthon nem ment.

márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!