Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok, jól tettem,...

Mit gondoltok, jól tettem, hogy "jegeltem" a barátságot az alábbi esetben? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Teljesen nem is tudnánk elkerülni egymást, mivel a lányaink csoporttársak az oviban, és közel is lakunk egymáshoz, nem is ez a célom, de úgy döntöttem, jobb ha megtartjuk innentől a két lépést. Egyik oldalról sokszor segített nekem, igyekeztem ezeket viszonozni is, bár volt egy olyan fura érzésem, hogy igazából csak lekötelezni akar ezekkel a dolgokkal. Végül már zavaró lett, hogy helyettem akar intézkedni az én lakásomban, az én ügyeimben. (Pl. jelentkeztem egy képzésre, ki akarta helyettem fizetni a hátam mögött)

Másik részről meg számos alkalommal lejáratott a stílusával idegenek és más barátaim előtt, és ezek miatt telt be a pohár. Pl. Náluk voltak a gyerekeim, hetekkel később kiderült, hogy a lányomat elfenekelte. Volt már, hogy az én orrom előtt is leordította a gyerekem fejét, mert "segít nekem" megnevelni őket. Tudnak kiakasztóan viselkedni, tény. Idegenekkel konfrontálódik szükségtelenül, alpári stílusban.

Mindezeket vele is közöltem egyébként, most én nagyon rossz ember vagyok.


2015. ápr. 17. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Remélem azért érthető, kicsit kuszán fogalmaztam, mert dolgoznak bennem az indulatok is, meg nem is akarnám az apró részleteket kiteregetni.
2015. ápr. 17. 11:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod az a helyzet, hogy ha valaki az én lányomat akár a hátam mögött, akár előttem elfenekelné, akkor nem jó kifejezés, hogy jegelném a dolgot...
2015. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen egyébként... Én sajnos a mai napig bele tudok futni az ilyen emberek hálójába. A fősulin is volt egy ilyen barátnőm, az sem volt happy end. Nagyon rafinált egy nő egyébként, kár, hogy nem hallgattam a kezdeti megérzésemre.
2015. ápr. 17. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a "barátságot" nem jegelni kell, hanem eltemetni. Én szép lassan leépíteném, nem hiányzik ilyen ember az életembe.
2015. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem is barátságnak nevezném. Ne érezd magad rosszul, a te gyerekedet te neveled, ő meg nevelje a saját gyerekét.
2015. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!