Aki ad nasit?

Figyelt kérdés
Az étkezés előtt/közbe/után adja? És milyen gyakran? Mit?
márc. 27. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

10, nehogy véletlenül egy kis cukor érje a szájukat 🤣🤣

A bio kekszben több szar van mint egy normális kekszben.

márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Kekeszet szoktak kapni uzsira mondjuk gyümölcs mellé, vagy magolat, diákcsemegét (nekem az is nasi, bocsi). :D

Néha tejszeletet, Dörmit, túrórudit, valami édes joghurtot/pudingot, ilyesmit, uzsi után, ami többnyire gyümölcs. Kb. két hetente a nagy bevásárlásnál veszünk egy-egy darab ilyen plusz nasit, heti 1-2 alkalommal kapnak kb.

Részemről ez így tök oké. Nincsenek "eltiltva" a cukortól, mert az úgysem fenntartható (szerintem) hosszútávon. De nem is az teszi ki jelen formában a napjaikat, hogy könyörögnek a nasikért.

márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Csak köztes étkezésre vagy ebéd után. Pl.uzsonnára, ha jól ebédelt, eszik egy Túró Rudit. Ha nem ebédelt, vagy csak nagyon keveset, akkor inkább valami normális uzsonnát kap.

A bölcsiben is van, hogy Dörmi az uzsonna. Mellé a többi étkezés normális, figyelnek nagyon, hogy változatos legyen, és egészséges. Szerintem belefér, hogy ott is mondjuk heti 1x Dörmi legyen.

Vagy Zabfalat. Vagy epres joghurt. Ott is mindig az uzsonna az, ami picit lazább.

Itthon is. Keksz, Túró Rudi, kukó. De van, hogy almát kér, vagy epret. Változó. Sosem tiltottam egyik gyerekemet se az édességtől vagy a nasitól. Igyekeztem megtanítani nekik, hogy mértékkel lehet.

márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
kedves 11-es, a gyerekem 14 honapos, semmi szuksege cukorra :) mondjuk a tiednek sincs
márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

14 az enyém 2 éves, és kap nasit.

Gondolom te sem ettél soha kiskorodban édességet...

Túlzásba viszed kicsit

Egyszer egy héten cukormentes bio szart adsz a gyereknek.

Lazist kicsit inkább

márc. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15%
Persze étkezés slőtt nasit.🤦
márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%
A dm-es "cukormentes" bio kekszben rizsszirup van. Rosszabb a glikémiás indexe, mint a cukornak. Nézz utana talan.
márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!