Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, hogy lehet ezt...

Anyukák, hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Annyira magam alatt vagyok, többször sírok.

Olyan rossz hogy véget ér egy korszak.

Annyira rossz lesz hogy nem lehetünk együtt mindig.

Szeptemberben kezdi az ovit, és már ezen jár az eszem.

Annyira szeretek egész nap a kisfiammal lenni.

Ti hogy tettétek ezen túl magatokat?



márc. 31. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Minden nap sírva ment, én meg kint sírtam. Rá fel évre kezdtem dolgozni. Azóta már középsős de mai napig utalom, hogy keveset lehetünk együtt és csak jobban rajottem, hogy egyáltalán nem hiányzott a felnőtt társaság. Sokkal többet ér ő. Nagyon anyas, mindent együtt csinálunk mégis baromi önálló, eletrevalo, humoros, okos, talpraesett gyerek. De kicseszésnek érzem hogy egy anya 4 órát tölthet a gyerekével együtt egy nap. Amit ébren is vannak.
márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Szültem még egyet.
márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Végülis minek valamirevaló embert faragni belőle, amikor maradhat házi kedvenc is egy életre
márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem Magyarországon élek, 11 hónapos volt, amikor újra munkába kellett állnom. Szóval szerintem szedd össze magad...
márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Rendesen, ez az élet rendje.
márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer el kell kezdeni "leválasztani" magatokat egymásról. Ovis lesz, nálatok ezekszerint ez az első lépcső. Ez az élet rendje, el kell fogadni és kész.
márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
El kell fogadnod, hogy a gyerekednek is szüksége van saját életre, barátokra, saját korosztályára.
márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Isteni volt. Végre dolgozhattam,végre volt lényegében én időm és felnőttekkel beszélgettem. Viszont 1 hetet bent van 2 hetet beteg szóval nem lesztek olyan sokszor távol mint hiszed. Amúgy a kicsi bölcsis nálunk és imádja.
ápr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
2es, attól hogy szültél még egyet az oviban lévő gyerekkel kevesebbet vagy mert sajnos az kötelező.
ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

simån ėn mentem dolgozni a gyerekeim bölcsödébe késöbb ovodåba,hėtvėgėken meg együtt voltunk .

nem kezdtem vilågfåjdalomba örültem hogy dolgozhatok pénztkereshetek hogy több legyen.

ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!