Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, hogy lehet ezt...

Anyukák, hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Annyira magam alatt vagyok, többször sírok.

Olyan rossz hogy véget ér egy korszak.

Annyira rossz lesz hogy nem lehetünk együtt mindig.

Szeptemberben kezdi az ovit, és már ezen jár az eszem.

Annyira szeretek egész nap a kisfiammal lenni.

Ti hogy tettétek ezen túl magatokat?



márc. 31. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Én károsnak ítéltem meg ha a gyerek nem szocializálódik. Szüksége is volt már kistársakra barátokra közösségre
ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A jelent kellene megélned, nem azon picsogni, mi lesz fél év múlva.

Ez az élet rendje, legkésőbb 3 évesen megkezdi az intézményi életet. Minden gyerekkel megtörténik.

ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
11es, ti merre éltek hogy nincs játszóház és játszótér 30 kilométeres körzetben?
ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

Alig vártam. Utána élveztem. 2 évesen ment bölcsibe én meg dolgozni.

Engem már az megviselt, hogy 2 évet otthon lógattam a lábam. Hiába kaptam a csed/gyedet, haszontalannak éreztem magam.

ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Én alig várom már, hogy menjen, és ő is alig várja. Majdnem 4 éves lesz, mire kezd, korábban nem éreztem volna érettnek amúgy se rá, de most már mehetne. De messze még a szeptember ...
ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Húha..mi lesz veled amikor majd végleg elköltözik otthonról?
ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%
Jezusom… ez az elet rendje, ne legy mar ilyen osanya! Jo helyen lesz a gyereked, annyi mindent megfog tanulni a 3 ev alatt, es olyan sok jo emleket szerez ott, amiket otthon nem tudna ugy, hogy nulla inger eri.
ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Akik azt mondják otthon 0 inger éri gyereket, ti tényleg sose jártok vele sehova?

Mi hetente kétszer megyünk Kerekítőre, egyszer úszásra, hétvégén egy egész napos kirándulás, heti 5 alkalom játszótér. Szerintem ha foglalkozol a gyerekkel és nem otthon ücsörögtök 3 évig bőven tud szocializálódni.


Ha már közösségbe fog járni 1/3 programra nem fogunk tudni menni.

ápr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!