Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kisgyerek is többször...

Más kisgyerek is többször nekiáll egy mondatnak, mire végre kimondja?

Figyelt kérdés

5 éves kislány, szómenésben "szenved", de tényleg rengeteget beszél. Nagyon nagy szókincse van, ezért sem értem miért csinálja ezt. Mostanában rengetegszer nekikezd a mondandójának mire végre kiböki mit szeretne..

Csak egy példa: "amikor a Juli az oviban...aa.. amikor a Juli, amikor a Juli, szóval amikor a Juli az oviban azt mondta.... " Egyre durvább, eddig csak néha fordult elő, most meg állandóan.


ápr. 8. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Logopédus tanácsólta, hogy lekell állitani, mert hozzá fog szokni és ez lesz neki a természetes.
ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%

Ó persze, gyorsabban jár az agyuk, mint ahogy a szájuk követni tudja :D

4 éves lányom is most van ebben, de a bátyjánál is ugyanúgy megvolt. Ő 8 éves, szóval nála már nemigen fordul elő, ellenben a nap 24 órájából 26-ot beszél.

ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Az én lányom is ezt csinálja, nyáron lesz 4 éves. Egyrészt vicces, másrészt néha már én is elfelejtem, mi volt a mondandója eleje, mire a végére ér :D
ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!