Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elviszed gyertyát égetni...

Elviszed gyertyát égetni 1-2-3 éves gyerekedet?

Figyelt kérdés
Az enyém 2,5 éves de tavaly iszonyú volt! Megégette magát. A tisztelet miatt vittem de most azt gondolom ez még nem nekik való! Te hogy vagy ezzel?
2010. nov. 1. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk jött a 4 és a 1,5 éves is, nehezebb, de ez is az élet része...
2010. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
én viszem,22 hónapos,de tegnap is kint voltunk virágot vittünk,nézegette a mécseseket és mondogatta,hogy meleg,eszébe se jutott hozzá nyulni.viszem ma is,ezt is meg kell tanulnia,sajnos az életünk része ez is.
2010. nov. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi is vittük az 1 éves fiúnkat, nem is tudtuk volna kire hagyni egyébként.
2010. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

igen viszem 21 hónapos lányomat!!

tavaly még csak 10 hónapos volt és még járni sem tudott ezért nem vittük.de szerintem érthető miért nem!


most viszont visszük.azt úgy is érti hogy süt-süt,ezért nem hiszem hogy hozzá nyúlkálna.


de egész végig azt fogja hajtogatni hogy süt és hogy hapci(virágra).



24N

2010. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia! 19 hónapos a lányom és nem visszük, marad itthon a mamával. Szerintem nincs helye ekkorának a temetőben.
2010. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Még én se megyek el nemhogy a lányom. Mindig is utáltam ezeket a kötelező dolgokat. Én az elhunyt szeretteimre nemcsak nov. 1 gyujtok gyertyát vagy emlékezek.
2010. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi nem vittük a 11 hós babánkat.
2010. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó előttivel. Én sem megyek, babát sem viszek. Mi nem csak ilyenkor emlékezünk. Persze ne értsd félre, biztos mások sem, csak nem szeretem a tömeget és feleslegesnek tartom.
2010. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

minket is vittek a szüleim már egész pici korunkban is (persze amikor már tudtunk járni).hárman vagyunk testvérek.

és arra hogy ilyen kicsinek nincs helye ott csak azt tudom mondani hogy mi nagyon élveztük mindig is!!!!


és viszem a 21 hós lányom amint már írtam és tudom hogy tetszeni fog neki!


mindenkinek saját joga eldönteni hová viszi a gyerekét .


24N

2010. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tavaly nem jött velünk, pont fél éves volt. Idén másfél éves és kivittük. Fogta a mécsest, nézegette a virágokat, szépen viselkedett. Nem volt semmi gond.
2010. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!