Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves kisfiam még mindig...

Kétéves kisfiam még mindig cumizik. Csak elalváskor, de kéri rendületlenül. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 22:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam mesével, próbáltam meggyőzni, hogy dobjuk ki, hogy adjuk oda ismerős pici babának, szegény babának, beleegyezik, mikor konkrétumra kerül a sor éktelen üvöltés a vége.
2010. nov. 12. 14:19
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem ne vedd el tőle, főleg hogy ennyire kell neki, majd leszokik magától, láttál már felnőtt embert cumizni? nem, majd ő is elhagyja
2010. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a náthát használtam ki. 20 hósan beteg lett, ugye nem kapott az orrán levegőt. Csak a száján bírt venni, így kiköpte a cumit, én meg nem adtam vissza de nem is sírt érte.És pár nap alatt mire meggyógyult sehol nem látott cumit, olyan volt mintha természetes lenne, hogy nincs. Na persze nem kívánom a náthát, félre ne érts! Csak ez az én tapasztalatom, ha véletlen ilyen történne ne adjisten, akkor kitudod használni. Egyébként meg majd eldobja magától szerintem, majd zavarni fogja hogy ő cumizik a többiek meg nem. Szerintem. Van nálunk egy 19 hónapos is, na ő éjjel is sír ha kiesik a szájából. Fogalmam nincs nála hogy lesz. :) De valahogy biztos. Én hiszek benne, hogy előbb utóbb eldobják, hisz mi se cumizunk :) :) :)
2010. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
majd leszokik magátol ezen ne aggodj.észre se fogod venni és már nem is cumizik.
2010. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagy lenne ha a felnőttek is cumival a szájukban rohangálnának :)))Engem még egyelőre nem zavar, úgyhogy hagyom még. Köszike
2010. nov. 12. 18:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia, 2,5 éves a kisfiam pár napja fejeztük be a cumizást, a történet a következő. A drágám imádta a cumit, rengeteget játszottunk is vele, de szigorúan csak alváshoz, ill. ha egyedül kellett kicsit ellennie, járókában. Mikor 2 évesen ment bölcsibe, jó előre vettem 3 új cumit (ugyanazt a fajtát), hogy legyen külön bölcsis cumija is, ill. ha egy elveszik. Pár hónap alatt a bölcsiből haza került a cumi, hogy ott már nem kell. Itthon egy eltűnt, egy beleesett a W.C-be (reggeli pisilésnél)... azóta mondogattuk neki, hogy az a cumi büdös lett, úgy már nem vesszük a szánkba. Erre tegnapelőtt beleesett az utolsó cumi is a W.C-be, ő maga mondta, hogy büdös a cumi, már nem vesszük a szánkba. Rögtön át is aludta az éjszakát nélküle, első reggel kérte és nagyon nyűgös volt, ma már a 4 éjszaka cumi nélkül, most már nem is említi. Sok sikert... szerintem a legjobb ha őáltala történik valami a cumival, hiszen akkor nem hibáztathat senkit.
2010. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk egy torokgyulladással kezdődött, annyira fájt a szája is, h nem bírta bekapni, én ezen kaptam, és teljesen elvettem tőle, mondván hogy nagyon csíp a cumika, és már nem jó elromlott! Kb ennyi volt, 3 éjszaka volt nehéz, 6-7x kelt, de erős maradtam, inkább felálltam vele mint újszülőtten és a karomban ringattam reggelig...megérte! Ez egy hétvége alatt történt, de ezzel párhuzamosan letépte a pelust is magáról...és már az sincs. De ezek helyett beszerzett 3 plüsst, de ők sem létfontosságúak már!
2010. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én 2 éves kislányom is cumizik,de neki éjjel nappal a szájában lóg.Már lassan fél éve próbálom leszoktatni de hiába!Volt hogy eldugtam,kidobta,otthagytuk a mamánál de mindig egy a vége:Éktelen nagy üvöltés!!

Neki azért kellett mert nagyon hasfájós volt és ezáltal állandóan szopizott volna(7hós koráig),fél óránként üvöltött és vagy cicin nyugodott meg vagy cumin!Én is a bölcsiben bízom,Januártól megy majd!

Sok siker és kitartás!

2010. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!