Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22-23 hós fiad sokat beszél már?

22-23 hós fiad sokat beszél már?

Figyelt kérdés
az én fiam 23 hós lesz, nemrég kezdett el szavakat használni, most olyan 20 szót mond :)
2010. nov. 8. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam december 5 -én lesz 2 éves. Másfél évesen kezdett beszélni, mára már nagyon sok mindent beszél. Rövid 3-4 szavas mondatokat mond, versikéket, mindent ismétel utánunk. Engem szigorúan ideszanám-nak nevez. Igaz nagyon sokat beszélgetek vele, sok versikét tanulunk. Én mondom neki őket, nem számítógép, cd, társai. Ne búsulj csak addig van baj míg beindulnak, aztán nem tudod leállítani őket.
2010. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ideszanám
2010. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ideszanám=édesanyám. Bocsi
2010. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éves lesz januárban és kb 1 hónapja kezdett el beszélni,minden nap több szóval többet mondott,ma már mindent beszél,mondatokat mond,érzelmeket önt szavakba,cselekedeteit ismétli szavakkal.hogy mit szeretne,mit kér,és meg kell hogy mondjam,imádni valók én naphosszat csak hallgatnám,olyan édes,neki eddig csak a halandzsa létezett,kb 40 szót mondott,meg a családtagok neveit,de ennyi,ma már mindent.nálatok is igy lesz,egyszer elindul a nyelve és nincs megállás,ez nálunk reggel 7 tól este 8-ig be sem áll.:)
2010. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szinte semmit:(
2010. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányom van, de egész nap be nem áll a szája. Már néha én szólok rá, hogy jól van már, elég:)
2010. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, már mindent, csak a ragozással vannak még apró gondok...:)

másfél évesen kezdett beszélni, nagyon hamar megtanulta,ma már bármiről lehet vele beszélni, kérdezget, magyaráz, verseket, mondókákat is tud, viszont pl. mozgásban mindent picit később csinált.

2010. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!