Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Halakat vagy papagájt vegyek...

Halakat vagy papagájt vegyek a 3,5 éves lányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen állatkát lehet egy ekkora kislánynak venni?Ti mit vettetek?
2010. nov. 15. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én még nem vennék neki állatot, de Te tudod.
2010. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Halakkal nem lehet mit kezdeni, a papagáj meg hangos és koszol kifele a kalitkából, állandóan takarítanod kéne, ráadásul azzal sem lehet játszani.

Ha játszópajtit szeretnél neki, akkor vegyél tengerimalacot, szelíd békés állatka, nem hangos, kb 4 naponta kell forgácsot cserélni alatta. Nappal fent van, éjszaka alszik, ami nagy előnye, mert pl a hörcsög egész éjjel zörög, nappal pedig alszik.

2010. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj az hogy játékot már nem vehetek mert annyi van hogy játékboltot is nyithatunk simán.Ha nem kisállatot akkor mit vehetnék neki?
2010. nov. 15. 13:54
 4/15 anonim ***** válasza:

Tengerimalacot ne vegyél, nagyon sérülékenyek, leejti a kislányod, és eltörik a lába.


Az én kincsem most két és fél, kapott egy kiscicát, amúgy is volt macskánk, és imádja.Cipeli egész nap, autót ad neki, a boltban mondja nekem, h vegyünk Táltosnak enni, szeretgeti, és azt vettem észre, h azóta jobban is beszél.

2010. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen halakat.Az való ilyen kicsinek,ha azzal tud törődni később lehet valami igényesebbet is.
2010. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tényleg a halak a legmegfelelőbbek.Azokat egyedül is meg tudja etetni.
2010. nov. 15. 15:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is cica van, igaz ő volt előbb, mint a fiam. De imádja, tanul tőle, fésüli, játszanak együtt. Nem bántja, nincs allergiája a fiamnak. Én is imádtam már gyermekkorom óta a cicákat. Hallal mit kezd?
2010. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A cica Kizárva mert a szüleimmel lakunk(anyum nem tűri a macskákat és a férjem se túlzottan szereti őket) ráadásul az emeleten vagyunk.
2010. nov. 15. 15:19
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is imádom a cicákat de hiába,más mindenki a családból ellenem szavaz.Pedig biztos a lányom is imádná...
2010. nov. 15. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Halat vagy teknőst. Egy ilyen kicsi gyereknek amúgy tényleg nem való még állat, de talán a hal vagy a teknős még elmegy. A többi állat még korai szerintem. Papagájok amúgy gyorsan megbetegszenek, és nem tudni mennyire szereti meg a kislányod lehet hogy fájna neki ha hamar elpusztulna. Tengerimalac szintúgy, nagyon érzékeny állat, és ijedősek is egy nagy ijedtségtől akár szivrohamot is kaphatnak. cicát semmiképpen mert karmol és kárt tehet a lányodban még kicsi ahhoz hogy mindig úgy kezelje ahogyan kell. Kutya is rengeteg törődést igényel. A nyulak is rendkivül érzékenyek. Szerintem kevésbé igényes állatot válassz. Ha a hal túl unalmas lenne neki akkor szerintem a teknős a legjobb választás egyenlőre. De mondom én nem vennék még neki állatot de ez az én véleményem.
2010. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!