Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon "ciki" ha a mama...

Nagyon "ciki" ha a mama viszi-hozza a 2évesemet a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki,az én 3 évesemnek még csak az ovija közelében sem voltak a nagyszülők:(
2010. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább azt találom cikinek, hogy a nagyi nem tud foglalkozni a gyerekkel:( De ha dolgozik, akkor persze érthető, h bölcsi - akkor egyáltalán nem "ciki"
2010. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?:)

Ha csak így tudod megoldani, akkor semmi gond, legalább többet van a nagyszüleivel.

2010. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Jó helye lesz ott a picidnek. Többet tanul,mintha a nagymamával lenne egész nap.
2010. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2010. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ciki, küldd át hozzám a nagyit, nekem bizony nagyon jól jönne az általad említett segítség, és szerintem nem ciki egyáltalán.
2010. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is jöhet a nagyi! :)
2010. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed ezt cikinek?

Szerintem olyan jó dolog, ha a mama tud foglalkozni az unokával. Nekem az anyósom nagyon sokat van a gyerekemmel, az anyukám meg eléggé beteges, úgyhogy sajnos ő nem bír vele lenni egyedül, de sokszor segít úgy, hogy én is ott vagyok.

2010. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon örülnék,hogyha lenne segítségem és nem az én gyerekem lenne reggel 6-kor az első a bölcsibe,és negyed 7-kor a másik gyerkőc az oviba,hogy 7-re beérjek dolgozni!

Írigyellek:),egyáltalán nem ciki...

2010. nov. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy nagyon jó megoldás, nálunk is a nagyi hozza el minden nap a bölcsiből.

Eleinte gondolkoztunk, hogy egyáltalán beadjuk-e, de annyira szüksége van már a társaságra, hogy a bölcsi mellett döntöttünk. (És nem volt túljelentkezés se - mielőtt valaki beszólna. ;))

Így most 5 órát van bölcsiben, utána mamázik, aztán rohanunk haza hozzá. Mindannyiunk számára ideális megoldás! Örülj neki, hogy nektek is összejött!

2010. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!