Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a módja, hogy elmenjünk...

Mi a módja, hogy elmenjünk gyermek pszichológushoz? Kell beutaló a háziorvostól?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Melyik volt a buta válasz? Az, amit tapasztalatból mondtam? Egy 2 éves gyereket nincs értelme amiatt se pszichiáterhez, se pszichológushoz vinni, mert hiányolja az apját.

De vigye a kérdező, szíve-joga.

Nekem ugyan még az alvászavarra is azt mondták, hogy jobb lenne otthon családon belül megbírkózni vele, mert a gyerek túl kicsi még ahhoz, hogy a pszichiáter ezen segíteni tudjon, hacsak nem epilepsziás a gyerek. De vidd el, nyugodtan, aztán majd próbáld megnyugtatni, amikor szembetalálja magát a magatartászavaros gyerekkel, aki simán fejbecsapja egy könyvvel, miközben a szemben lévő széken ringatózik félrehajtott fejjel, üres tekintettel a nagy eséllyel autista gyerek... Nekem ez egy órámba telt, úgy, hogy a lányom egy centire nem volt hajlandó elmozdulni mellőlem és fél órán keresztül zokogott. Most hét éves és még mindig felemlegeti, hogy anya, emlékszel amikor ott a kórházban bántott a beteg kisfiú?

A pszichológusnál ez ugyanúgy megeshet-max az autista gyerek marad el...

Tudod, ha tudnám, én visszaforgatnám az időt és inkább nem aludnék egy percet se éjjelente, de nem tennék ki ilyennek mégegyszer egy ilyen kicsi gyereket.

2010. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Egyébként nem a gyereket akarom elvinni. Én szeretnék tanácsokat kérni, mert a helyzet már annyira rossz, hogy megmérgezi az egész család életét, és nem szeretném, ha a házasságunk is rámenne. A legfőbb vágyam, hogy a gyerekeim kiegyensúlyozott, boldog gyerekek legyenek. És ha ehhez az én tudásom kevés, nem félek segítséget kérni.
2010. nov. 17. 21:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz kineziológussal.
2010. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk-vagyis én, mert a gyereknek csak akkor kell mennie, ha elmúlt 6 éves-kineziológusnál. Javított a helyzeten valamennyit. Veszíteni valód nincs, max az a párezer forint, amibe kerül. Még mindig olcsóbb mint egy pszichiáter.
2010. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!