Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem lehet elmenni vele...

Miért nem lehet elmenni vele sehova?! Mindig csak a hiszti!

Figyelt kérdés
16 hónapos fiammal kész rémálom az élet!! Egész nap hisztizik és nyűglődik itthon! De ugyan ez van ha pl elmegyünk valahova,. akár sétálni, akár vásárolni. Ma is bementünk bevásárló kp-ba, elsősorban neki néztünk volna egy két dolgot. Előtte evett, ivott, játszott, tiszta pelus, minden. De 110 perc múlva ordított a bolt közepén, nem lehetett vele bent maradni, nem jó neki a babakocsiba, nem jó ha séta közben fogom a kezét, utál ölben lenni! Már teljesen kivagyok, sajnos senki sincs akire rábízhatnám, amíg bevásárolok, vagy ne adj isten magamnak nézek valamit. Mindent vele kell, de nem lehet. Totál ki vagyok borulva, hogy ennyire kibírhatatlan, itthon is, meg ha kimozdulunk is :( Miért csinálja ezt?!
2010. nov. 24. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Húhh. nem irigyellek. Nálunk ez mindig csak itthon fordult elő, ha kimentünk vele (akárhova) egy kisangyal volt mindenütt. Mostmár itthoni hiszti is "kezelve" van.. ha előfordul, nagy ritkán, megy a szobájába, és akkor jöhet ki, ha befejezte. Igaz, ő már 22 hónapos. :) Hát kitartást!
2010. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia, nem jön szegényemnek a foga véletlenül? nálunk akkor vanilyen hepaj.
2010. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ja, én úgy vettem ki, hogy máskor is ilyen a kisfiú, nem? (nem csak most).
2010. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

10 perc akart lenni.



Köszi a biztatást, most nagyon ki vagyok akadva :( Kicsinek ő is egy kis angyal volt, de mostanában tiszta kibírhatatlan. Itthon is csak rosszalkodik, állandóan rá kell szólni és most már máshol is :( Nem engedhetem el szaladgálni egy plazában vagy boltban, mert max akkor maradna nyugodtan. Nekem meg ég a feje, mert az egész üzlet minket nézett hogy vonyít

2010. nov. 24. 14:14
 5/11 A kérdező kommentje:
A fogai folyamatosan jönnek, nem hiszem, nem volt vele eddig gond, meg ez a tipikus szenvedős, hisztis viselkedés, nem az amikor fáj valamije :(
2010. nov. 24. 14:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Otthon biztos unatkozik, ha elmentek valahova, felfedezni akar, onallo akar lenni. Teljesen normalis.
2010. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod úgy csinálni, hogy először fél-háromnegyed óra játszótér, ahol annyit rohanhat-mászhat amennyit akar, aztán mentek boltba, és akkor talán már megül a nagy fém bevásárlókocsiban? (Esetleg akkor add neki közben a kezébe a majszolnivalót?)


Nekem úgy tűnik, hogy otthon is "be van zárva", aztán akárhová kell mennetek, mindenhol csak "nyugton kell maradnia".

A sétálást meg vannak gyerekek, akik nem élvezik. Kell nekik az "akció".

2010. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ugyanezt csinálja,pedig korábban olyan volt mint egy kisangyal.

A boltoktól és bevásárló központoktól teljesen megvadul.

Arra esélyem sincs hogy fogjam a kezét,és a bevásárló kocsiban is maximum 15 -20 percet van el.

Ölben is csak 5-10 percet,de amúgy sem bírnám hosszabb ideig cipelni.

2010. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bucibabuci ***** válasza:

lányom 4 éves, sajnos vele most sem lehet elmenni sehová még akkor sem, ha neki veszünk valamit. Vásárolni meg főleg. Bevásárlóközponban csak-csak elvan e kocsiban tolva, de kisebb boltba megyünk a földön fetreng, sőt már volt olyan is hogy kiszaladt a boltból a városban, én még a táskát pénztárcával telefonnal otthagytam hogy utánna menjek, a sok ember között alig tudtam elkapni, mint aki bekattan, és később nem tudja elmondani miért csinálta,.

És a 18 hós kisfiammal érdekes módon még a hivatalos ügyeket bank stb is könnyeén el tudom intézni, nyugodtan ül a széken míg én beszélgetek.

bocs hogy beleírtam, de remélem kisfiad csak a foga miatt nyűgös

2010. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hisztinek közönség is kell.Szerintem unalmas neki a vásárlás és azért hisztizik hogy rá figyelj nem a polcokra .Mehettek olyan helyre vásárolni ahol játszóház is van mi mindig oda megyünk.Gyerekek a játszóházban egy félórát addig mi lerendezzük a vásárlást.
2010. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!