Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak nekem furcsa ez az új...

Csak nekem furcsa ez az új ajándékozási szokás Mikuláskor?

Figyelt kérdés

Az én időmben (még csak 23 vagyok) "csak" mikulás csomagot kaptunk sok-sok édességgel.

Ma meg már mindenhol azt hallom, hogy ilyen-olyan játékot vesznek a gyereknek. Az én lányaim(ikrek) csak csomagot kapnak. A játékokat pedig Karácsonyra, hisz így szokás.

Vagy én vagyok nagyon begyepesedve? Minden kisgyerekes ismerősöm drága játékot kap Mikulásra, sőt még a nagyszülők is azt vesznek.

Nekem ez olyan szokatlan.


2010. nov. 26. 08:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%

tegnap 18:43-nek


Tudod, az én gyerekem minden nap lát gyümölcsöt (legnagyobb sajnálatomra elég keveset eszik belőle).

Ennek ellenére vagy éppen ezért gyümölcs is lesz a csomagban, mert AZT a MIKULÁS hozza!!!

És ami a Mikulástól van, az egy gyerek számára értékesebb, mint amit anya minden nap eléje tesz.

2010. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és én is csak csokit kapok mikulásra (pedig utálom a csokit :D..) de a legtöbb ismerősöm (akik nálunk jóval szegényebbek és elvannak adósodva) akár telefont is kapnak mikulásra, karácsonyra pedig laptopot...
2010. dec. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!