Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vettetek a gyereketeknek/g...

Mit vettetek a gyereketeknek/gyerekeiteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves, ezeket kapja a családtól:

orvosi készlet, bosc csavarhúzókészlet, autószállító kamion, Dóra baba, plüss jaguár kis felmosó készlet...

2010. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%
2 éves kislánynak vettem egy dzsekit a nagyszülők nevében (ők fizették ki, én választottam, remélem jövőre is jó lesz rá). Tőlünk autót kap, buritósat. És egy kisszéket. Praktikus ajándékot akarunk, még ugy sem érti igazán.
2010. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
3 éves kisfiú: logico primo, geomag csomag.
2010. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2 éves kislánynak Smoby fa rajzasztal, Duplo, Úton az oviba társasjáték, Anna ,Peti, Gergő mesekönyv és egy fajáték- az egész családtól
2010. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A 11 éves görkorcsolyát kap, az egy éves pedig építőjátékot. Nálunk hagyomány, hogy minden gyerek kap karácsonykor könyvet is kap.
2010. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!