Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jósoltattatok volna gyerekeite...

Jósoltattatok volna gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Anyosom ma felhivta a lomini féle adást,és jósoltatott magának,hát azt nem mondom hogy minden igaz,és megkérdezte hogy a másfél éves unokáját(a lányomat),és azt mondta szerencsés,kiegyensúlyozott családban nő fel és isten kezében van és vigyáz rá.Ezzel ugye nem tettünk rosszat hogy megkérdeztük?
2010. dec. 22. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a pénztárcátoknak tettetek ezzel rosszat. Szerintem ez csak egy ilyen pénzleszedős hókuszpókusz, semmi egyéb.
2010. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És most gondolom tapsikoltok örömötökben,hogy a jósnő beletrafált (amire úgy 80% esélye volt ezzel a dumával).
2010. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek az ilyenekben. Elmondanak 1-2 tök átlagos dolgot, és kész. Mindent magára tud azonosítani az ember, ami általánosság. Olyat sosem monda a jós, hogy a babának kék szeme van. Mert arra kicsi az esély, hogy eltalálja. Nem azt mondom, hogy nem léteznek igazi jósok, de egy betelefonálás nem elég ahhoz, hogy "kapcsolatba lépjen" az emberrel...
2010. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az apukámék csinálták. De nem jósoltak, hanem elkészítették a horoszkópját, és hosszú távút néztek, ez már kvázi jóslat.

Viszont a betelefonálós jóslás egy óriási nagy humbug. Nincs ember, aki a hangod alapján megállapítaná a jövődet:)

2010. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hallom, mikor valaki a gyerekéről kérdez, hogy 18 éven alulinak nem szívesen mondják meg, mi vár rá. Én nem jósoltatnék a gyerekeknek, de talán még magamnak sem, egyrészt elég szkeptikus vagyok, másrészt maximum már megtörtént dologra kérdeznék rá.
2010. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!