Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom ma reggel leesett...

Kislányom ma reggel leesett az ágyról, beverte a fejét az éjjeli szekrénybe, honnan tudom biztosan hogy nem lett baja?

Figyelt kérdés
Eddig egyszerse esett le onnan,tegnap is legördült miután felkelt ,azt se láttam,mert aludt az ágyon,és csak a sirásra mentem be,ma is hogy aludt én felkeltem egy 5 perc mulva koppanás és sirás,egyből rohantam,fogta a feját ahol beverte ,de felvettem és ennyi volt,lehet hogy érzek egy kis dudort.Már most elbarikádozom a szekrényt onnan,de nem lett baja a fejének?Semmi baja nincsen,csak aggodom.Eddig mindig ha felkelt szépen leszállt,vagy szólt hogy anya,annyira félek. 1,5 éves,kiságyba nem alszik
2011. jan. 4. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon aggodsz talan elkellene vidd orvoshoz. De ha nem hanyt nem volt rosszul valoszinu nincs komolyabb baja. szegenykenek faj, ha kis dudort is erzel. Az enyem is esett le amikor kisebb volt 3 szor is de szerencsere semmi baja nem lett. Kislanyom 3 eves es kb 1 eve nem alszik kisagyban. Ezert minden este 4 nagy parnaval "elbarikadozom" az agyat h ne essen le. Sarokba tettem az agyat. Remelem nem lesz gond kicsikeddel. Kivanunk nektek szep napot!
2011. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom írni amit az előttem szóló.Ha nem hányt vagy nincs láza(ezt is nemrég hallottam)akkor nincs komolyabb baja.De ha valamelyik is előfordul 24 óra alatt akkor azonnal kórház.

Kívánok szép esés mentes napot:-D

Jah az én 18 hós fiam is sokat esett már fejjel pedig nagyon figyelek rá,de elég egy másodperc

2011. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felhivtam a védőnőnket és ő is azt mondta ha nincs semmi baja akkor semmi baj.

Köszi hogy irtatok.

2011. jan. 4. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha koppanás és rögtön sírás az jó jel. Ha nem sír rögtön, és nem veszi az adást, rögtön , az már agyrázkódás lehet. Ha ezek nincsenek, és nem lázasodik be, nem hány, nincs nyílt seb csak dudi, akkor semmi vész.

Enyémet egy nagy kőről lükte le egy másik kisfiú fejjel zúgott le a kicsim a szemem láttára. Azt hittem én ájulok el. Pár lépés kellett, hgoy odaérjek, mert ők persze rohantak, én meg nem. Nem lett baja, csak az ijedtség, és az, hogy nem értette miért lükte le a másik gyerek.5 perc múlva meg együtt játszottak, szerencsére azóta sem láttam a kissrácot, aki egyébként meg símán azt mondta, hogy nem lükte le.

2011. jan. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!