Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves mosolygós, élettel...

Kedves mosolygós, élettel teli kisgyermekes anyukák, mi a titkotok?

Figyelt kérdés

Hogy csináljátok hogy kisgyerek(ek), munka, háztartás mellett is csupa pozitívitás, és jó kedv?

Nekem 2.5 éves a lányom, dolgozom, háztartást vezetek. Egyszerűen nem tudok visszarázódni a régi énemhez.

Persze mikor 3an együtt vagyunk, akkor nevetgélünk, játszunk, stb, de a nap többi részébe egy árva mosoly nincs az arcomon, a kedvesség sem az erősségem már. Pedig úgy szeretném


2011. jan. 5. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A levegőn mindig jó kedvem lesz.

az elöbb labdáztunk a gyerekkel Ő is boldogit.

néha itt is megmosolygok egy egy kérdést.

az élet rövid miért keseregjek?

találj örömöt az életben! - szerintem ez a titok. -

2011. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív gondolkodás!!!

Mindenben csak a pozitív dolgokat keresd!

Felejtsd el azt a szót, hogy "nem"!


Tutira bejön! :-)

2011. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kislányom a mindenem, el nem tudnám képzelni, hogy szomorú legyek mellette, amikor mindenem megvan: munka, család, fedél a fejünk fölött.
2011. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: sajnos nehéz megoldani, hogy mondjuk kimenjünk labdázni (csak hétvégén). 5nél előbb nem érünk haza, akkor már sötét van kint. Bent meg vár a főzés, stb. Örülök hogy bent van egy kis időnk mókázni :)

Második: igen, igen, erről hallottam, a pozitív gondolkodás. De például mégis hogyan felejtsem el egy ilyen kisgyerek mellett a NEM szót? Nem tartozik a leülök és játszom egyhelyben 10 percnél többet kategóriába. Vannak esetleg ötleteid, gyakorlati tippek?

2011. jan. 5. 15:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, néha ezen elgondolkozom, akinek nem lehet gyermeke, akinek nincs párja, akivel imádják egymást, akinek elúszott a feje fölül a ház, nekik milyen rossz. Akkor én meg mire fel vagyok ilyen. Ez pár napig tart. Aztán megint visszaesek a búskomorságba.
2011. jan. 5. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmmmm......jó szex.....bocsi, Te kérdezted :)
2011. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem már az is boldoggá tesz ha elsétálunk a müllerig nézelődünk veszünk valamit a kistesónak és hazajövünk nézzük a madarakat meg az állatokat ha látunk cicát kutyát... nem kell sok.
2011. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elvagy fáradva, kellene hogy szakíts magadra kis időt, a gyerek nélkül. Ez nekem nincs megadva sajnos, és hasonlóan érzek mint te. Viszont én elbeszélgetek néha másik anyukákkal, még akiket nem is ismerek, és épp boldogan kint vannak, és kiderül ám, hogy náluk is vannak idegbeteg percek. Én még olyannal nem találkoztam, aki mindig pozitív és mosolyog. Vagyis persze találkoztam, de bevallotta, hgoy nem mindig így néz ki ám a helyzet. Nagyon türelmes jókedélyű anyukákat is ismerek, és még Ők is bevallották. Ők mondták, hogy aki azt meri mondani, hogy mindig nyugi, mosolygás van, az hazudik.

Tarts ki, ha tudsz adj magadnak feltöltő időt, sokat számít.

Látod ti is nevetgéltek játszotok, ha ezt épp kint teszitek, a másik anyuka akinek épp hisztizik a gyereke lát titeket, és irigyel de nagyon, hogy milyen jó nektek, közben meg épp az adott szitutok volt jókedélyű, és egyébként pont úgy érzel, mint ő.

2011. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, konkrétan milyen tippekre gondolsz?
2011. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Optimizmus,stabil minden téren kielégítő párkapcsolat,munkád megbecsülése(anyaság+háztartás),lehetőség a feltöltődésre!Egy két és fél éves és egy 8 hetes kisfiú anyukája :)
2011. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!