Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem eszik a bölcsiben, mit...

Nem eszik a bölcsiben, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiam második hete jár bölcsibe. Nagyon szereti, semmi más gond nincs, csak nem akar enni. Még le sem akar ülni az asztalhoz. Itthon elég jó étvágya volt.

Volt-e másnak is ilyen?Fog-e ez változni idővel?Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 11. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is itthon nagyon jó étvágyú,és most szeptembertol jár az oviba.O sem akart ott neki,azt mondta nem finom.Eleinte tettem a kistáskájába olyan ennivalót,amit szeret és amit titokban nekiadtak,de aztán leszoktam róla,mert hogy igenis meg kell szoknia.Pár napig nagyon éhesen hoztam ot haza,de mostmár o is rájott,ha éhes,enni kell.már nincs gond,megeszi ott az ennivalót.jo,van olyan,amit tényleg nem szeret ott,de az oviban 3 óránként esznek,és ha nem eszi meg sz egyiket,megeszi a másikat.A tied is meg fogja szokni,muszály lesz neki ha éhes lesz.
2011. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha éhes lesz eszik. Látja,hogy a többi gyerek szépen eszik, enni fog majd ő is.
2011. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!