Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon üresnek érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon üresnek érzem magam. Mit csinálhatnék mert ez így nagyon kellemetlen!? (L/18)

Figyelt kérdés

3hete szakítottam a barátommal, mert már nem működött úgy a dolog ahogy kellett volna, akkor megkönnyebbültem, de most nagyon üresnek és magányosnak érzem magam. Esténként elvagyok keseredve mindenen, nagyon rossz kedvem van, és csak úgy vagyok olyan furcsa :S úgy érzem nekem soha semmi nem jön össze normálisan :/

mással is volt már hasonló? :S


2011. febr. 3. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglald le magad....
2011. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt éreztem, amikor szakítottunk. Volt egy kis idő, míg kibőgtem magam, és siránkoztam. De aztán rájöttem, hogy vannak sokkal nagyobb problémák is, elkezdtem buliba járni, és gyűjtöttem a bókokat, amiktől újra nőnek éreztem magam. Voltak felém irányuló próbálkozások, de mindet hárítottam, mert nem álltam akkor készen egy kapcsolatra. Ez volt 3 hónapja, azóta össze szedtem magam, és újra tudom élvezni az életet. Most már jöhetne egy rendes hapsi is. :)Neked is sikerülni fog, sok szerencsét.:)

18/l

2011. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2011. febr. 4. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!