Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kellemetlen illatú a 2 és fél...

Kellemetlen illatú a 2 és fél éves lányom. Mit csinálhatnék még?

Figyelt kérdés
Minden nap fürdetem alaposan, illatosak a ruháink, mégis olyan furcsa alap illata van a bőrének, hogy egy kicsit visszataszít. Próbáltam már cserélgetni mosószert, baba tusfürdőt, de semmi változás. Teljesen tiszta környezetben él. Egy ideig inkább hintőporoztam, az bevált, de az mégsem megoldás. Másnak nincs ilyen "gondja"? Vajon mit próbálhatnék ki?
2011. jan. 18. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami ételtől is, mint pl. aki sok fokhagymát eszik, annak is érződik a bőrén. Nem lehet, hogy valami ilyesmi áll a kellemetlen illat mögött? Pl. valami fura babatea, vagy ilyesmi, amit rendszeresen fogyaszt???
2011. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
bár az én kisfiam nagyon fincsi illatú mindig, de néha hátul a nyakánál, ha nagyon szagolgatom téliszalámiszaga van..máshol nem. már többször észrevettem, és nem csak ha szalámit eszik. fogalmam sincs mitől lehet. de ez nem zavaró, apa pl. nem is érzi. valószínüleg, ha a helyedben lennék biztos megnézetném.
2011. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem nem kaja lesz, változatosan eszik, baba teákat már nem kap, a fokhagymát meg még nem vezettem be nála. Ez sajna valami más lesz.
2011. jan. 18. 15:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni. De érdekelne majd a diagnózis, mert ilyet még nem hallottam. Megírod, ha megtudod, hogy mi a baj?
2011. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha orvoshoz viszed. Az egész testén érzed?
2011. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, az egész testén sajnos. Megírom majd mindenképp, hogy mit mond a doki.
2011. jan. 19. 18:54
 17/18 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy ez a természetes illata... Akkor ez már így marad sajnos.
2011. jan. 26. 18:23
 18/18 anonim ***** válasza:
egyik válaszoló vagyok, legalább nincs semmi baja! és lehet, hogy csak a ti orrotoknak furi, más észre sem veszi. :)
2011. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!