Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai jelet ti választjátok...

Óvodai jelet ti választjátok ki a gyermeknek a lehetségesek közül, vagy a gyermek döntsön?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék ki hogyan csinálja.Ugyebár a szülő sokmindent figyelembe vesz PL:könnyú legyen lerajzolni,belehimezni stb.,a gyermek meg kapásból mond egyet.
2011. jan. 21. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kellett hímezni sehová. Matricákat ragasztottak az óvónők a polcokra, pohárra. A lányom jele lufi volt, és Ő választotta magának.
2011. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nalunk nincsenek jelek, a gyerekek keresztnevet irjuk minden hova. 1-2 evesek, es megis felismerik a holmijaikat, ha valaki megprobalja becserkeszni a kis dolgaikat, egybol "lecsapnak ra". Biztos a "jelezes" is hasznos, mi nem hasznaljuk. A ruhaknalis, anyuka irja maradando filccel a biletaba a nevet, himezgetni... En nem is tudok:)
2011. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdésem inkább arra irányul,hogy a gyerek válasszon-e. Voltunk bent az oviba s az ovónéni felsorolta miből választhat s kisfiam habozás nélkül mondott egyet, nekem más tetszet volna.A neten lehet rendelni matricát,rávasalható cimkét stb.Nagyobb ovisok saját jelüket kell,hogy rajzolják és nemmindegy egyszerü-e.
2011. jan. 21. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

A TE jeled lesz, vagy a gyereké? Ha a tied, válassz te, ha az övé, válasszon ő. Max irányíthatod. De ezekkel a rávasalható címkékkel már teljesen mindegy, milyen jele van.


Nálunk is a gyerek választott, nem fogom egy ovis jel miatt ráerőltetni az én akaratom.

Az meg ne legyen már szempont, hogy le kell rajzolnia és szerinted bonyolult.

2011. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Első vagyok.

2 lányom már volt ovis, mindig ők választották a jelet. Neki tetsszen, az a lényeg. Lehet, hogy még nincs olyan jel az oviban, és az óvónők egyszerűen lerajzolják majd, neked talán nem is kell. Nálunk semmilyen ruhába nem kellett belerajzolni. A kispárna címkéjére a nevét írtam alkoholos filccel.

2011. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk beiratkozni az oviba és két jel közöl lehetett választani a gyöngysor és a virág között!Őszintén megmondom és a virágot mondtam mert az olyan aranyos!
2011. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. jan. 22. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!