Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben szülő kismamák ti...

Debrecenben szülő kismamák ti melyiket és miért választjátok?

Figyelt kérdés
Kenézy vagy Klinika
2010. szept. 15. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak is a klinika!!


miért?

bababarát melletted van a kicsi egész nap. a vizsgálatokra mentem vele mindenhová.

feküdtem a terhespatológián is 3 hétig szülés elött és tök rendesek voltak úgy szakmailag úgy emberileg.


Maximálisan meg voltam elégedve és meg is vagyok akár az ambuláns ellátás - missed ab elött és után- akár a szülés és a neonatális ellátást illetően.


Sajnálom hogy nincs annyi pénzük hogy igazán szép legyen az épület és modern legyen a szülőszoba de az ellátás mindent pótol.

2010. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a klinikát választottam. Körzetileg nem oda tartozom, de akkor is. Egyrészt a fogadott dokim ott dolgozik, az ultrahangos nők, és a többiek is eddig nagyon kedvesek voltak, bababarát, és eddig több jót hallottam róla mint a kenézyről. Ja meg a másik,h. mindkét épület elég lerobbant, főleg a vc.-k, de a klinika még mindig jobb felszereltségben.
2010. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, 24 hetes vagyok.
2010. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én másfél évvel ezelőtt a Klinikán szültem.Ott kerestem dokit mert csak a Klinikán van perinatális intenzív osztály.Tehát ha olyan baj adódik a babával,akkor a Kenézy-ből is oda viszik.Ez pedig sok idő(akármi is történhet alatta) és utána is legalább láthatom napközben.Ne legyen rá szükség de én minden eshetőségre a legjobb megoldással akartam felkészülni.Szóval ez volt a fő indok.Egyébként bababarát kórház,a szülőszoba is teljesen felkészült.A nővérekről a gyerekágyon már nem tudok túl sok jót mondani de ez azóta megváltozhatott és szerintem huszadrangú szempont,mint ahogy a kórházi szoba berendezettsége is.Bár ez utóbbival sem volt komoly baj.Úgyhogy én is a Klinikára szavazok!Bocs ha hosszú voltam!
2010. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!