Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó dolog a pelenkabugyi?

Jó dolog a pelenkabugyi?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,amit a rendes pelenkáról való leszoktatásnál használnak.Érdemes venni?Milyen márkájú a jó?
2011. jan. 22. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog a leszoktatásnál. Hiszen gondolj bele, ha pisilni/kakilni kell, azonnal le tud venni a gyerekről a bugyit, nem kell tépőzárral foglalkozni, és rögötn rá tudod ültetni a bilire. És persze ugyanolyan egyszerűen felhúzod rá. Könnyebben elkerülhetők a balesetek.
2011. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Liberó, vagy rossmann saját márkásat vettem. Akkor használtuk, amikor nappal már szobatiszta volt, de elmenetelkor még ráadtam a biztonság kedvéért. Ilyenkor ha valahova betértünk pisilni, akkor nem kellett kicsomagolni, csak lehúzni. Valamint éjszakára kapta, és ilyenkor szintén le tudta húzni magának (este, vagy reggel), amikor vécéznie kellett.
2011. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez ugye nem ázik át,ha bepisil?A tescos milyen lehet?
2011. jan. 22. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a Huggiest szoktam venni, szeretem. Nagyon jó, hogy úgy lehet le-föl húzni, mint a rendes bugyit, de ha baleset van, nem kell az egész gyereket átöltöztetni.

Nedvszívó képessége teljesen jó, éjjelre is az van a lányomon, bevált.

2011. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csalódtam benne. EGyetlen előnye, hogy könnyebb lehúzni, ha pisilni kell, de én szenvedtem feladásnál és cserénél is. Nekem nem vált be, nem vettem, miután az egy csomag végre elfogyott... (amúgy libero volt)
2011. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó dolog,de arra gondolj,ha cserélni szeretnél mindent lekell a gyerekről venni.Ebben a harisnyás időben nem egy hálás feladat.Levenni még leveszed,szétszakitod oldalt,de felhúzni bonyolultabb.Nyáron sokat használtuk mikor trikó kisszoknya vagy rövidnadrág volt rajta.Én ezt egy hátrányát látom feladásnál.A legjobb szerintem a liberó majd a huggies végül a pampers.A tescost én nagyon vastagnak találtam.
2011. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért (is) szeretem a Huggiest, amit az utólsó válaszoló írt, azt ugyanis szét lehet tépőzárazni és összezárni újra, ha csrélni kell, de nem akarod full levetkőztetni a gyereket.
2011. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a Huggiest,koszonom a válaszokat!Arra lennék még kíváncsi,hogy mikor cserélitek ki a kicsin a bugyipelenkát?Gondolom van,hogy alig van benne pisi,így akár egész nap rajta lehet az az egy,ugye?
2011. jan. 24. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem pisil bele, egész nap rajta van, ha van benne egy kevés, fél nap után lecserélem.
2011. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!