Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy nagyszülő a szájára ad puszit a gyereknek?

Figyelt kérdés
Láttam 1-2 képet, amin az anyósom éppen szájon csókolta a páromat (még kis iskolás korában, azóta nem). Más rokonnál is láttam olyat, hogy a nagymama a gyerek száját puszilgatta és nem az arcát. Ha megkérem az anyóst, hogy ne a száját puszilgassa az unokának, az bunkóság? (nem biztos, hogy lesz ilyen, de előfordulhat, mert láttam egyszer, hogy az egyik unokáját szájon csókolta) Nálunk ez nem volt divat soha, így kicsit furcsának találom.
2011. ápr. 21. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Áhh,szerintem ronda dolog. Nálunk se volt ez szokás. Bár ahány ház,annyi szokás.
2011. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem örülnék neki, biztos szólnék.De szerencsére nálunk nem szokás egyik családban sem.
2011. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
Én nem helyeslem., családomban, ismerőseim körében sosem láttam ilyet. Már nagyi vagyok de soha nem tennék ilyen dolgot.
2011. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Nálunk sem szokás, én a gyerekeimet sem csókolom szájon..

Nekem is fura egyébként, én eddig főleg amerikai filmekben láttam szülő-gyerek szájrapuszit.

2011. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
nekem nagyon nem tetszik. nekem a szájra puszi a szerelmet jelenti nem a szeretet.
2011. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Hasonló kérdéseket tettek fel régebben is,nagy fel-le pontozás lett az eredménye,meg erkölcsi vita. Szerény véleményem,hogy nem tartom helyesnek,rosszul érzem magam utána. Néhányszor sikerült a lányomat szájon puszilni,mert nincs nyugta,de nagyon kellemetlen szerintem. Attól még lehet szeretni a gyereket. Csókolja szájon a párja,férjemmel üdvözöljük így egymást,gyerekemmel elképzelni se tudnám!!!
2011. ápr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom ezzel. Bár eleve a kisfiam mindig csücsörít és csaj szájra ad puszit. Persze nem a 88. ágú rokonnak ad így puszit, de a nagyszülőkig, nagynénikig szerintem nincs ezzel baj. Engem nem zavar.
2011. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!