Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves kisfiam nem...

3 és fél éves kisfiam nem hajlandó az oviban pisilni! Talán a wc-től fél?

Figyelt kérdés
Próbáltuk már mindenhogy elmagyarázni neki,hogy ez nem a legjobb igy.Pedig itthon minden rendben a használatával.
2009. febr. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Otthon egyedül pisil? ha igen, lehet a tömeg a baja, meg, hogy látják...

Ha nem, és esetleg nem kísérik ki, akkor az lehet a bibi...

2009. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyedül pisil!Tényleg a sok gyerek lehet az oka.Kicsit nehezen szokik be az oviba!Türelemre intettem mindenkit,majdcsak túlleszünk ezen is.Köszönöm
2009. febr. 4. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom (3 éves)imád oviba járni mégis minap bepisilt, pedig nem szokott.azt mondta azért mert a wc-be ott voltak a fiúk is és nem akarta hogy lássák a bugyiját, így addig állt a mosdóba, míg bepisilt!Mikor viszed oviba menjetek el együtt wc-re mond neki hogy ez neki való pici wc.Hátha segít, ha anyával mehet oda!
2009. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyan 29 éves vagyok,de a mai napig emlékszem rá,hogy az oviban igen sűrűn bepisiltem,és nem tudták miért.Képzeld el,hogy azért,mert annyira feszélyezett a tömeg"hogy inkább bepisiltem minthogy letoljam a bugyim,mert be lehetett látni a wc-hez. :) Hát ilyen egyszerű,szerintem lehet hogy nála is ez a baj.Próbálj meg beszélni vele,remélem segítettem valamit.
2009. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!