Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe mennyi váltóruha...

Bölcsibe mennyi váltóruha kell és milyen?

Figyelt kérdés
Szeptembertől megy bölcsibe a kisfiam.
2011. jan. 25. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy váltó ruha elég.
2011. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 3 négy rendet beviszek hétfőn aztán menet kőzben feltőltőm a készletet.
2011. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Melegítőnadrágot vegyek?Meg bodyt vagy pólót?

Gondolom decemberbe vastagabb ruhák kellenek bentre is?

Köszi a segítséget

2011. jan. 25. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hét múlva kezdünk. Én 1 váltást viszek be, ha kell viszem az újat. 1 bodyt, 1 pólót, 1 vékony pulcsit és egy melegítő nacit. A mi bölcsinkbe meleg van. Harisnyába és vékony naciban és body lesz bent rajta. A bodyra vagy egy pólót vagy egy vékony ulcsit kap majd.
2011. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány db váltás kell, hogy milyen a gyereked, mennyire eszik tisztán, mennyire megbízhatóan szobatiszta (ha pelusos, ki szokott-e sűrűn pisilni, kakilni). Na meg az is kérdés, hogy hogyan fogod öltöztetni. Mert ha abba a ruhába viszed, amibe beküldöd, akkor elég egy váltás. Ha átöltözteted mikor beértek, akkor értelem szerűen több kell. Mi októberben kezdtünk a 24 hónapos lányommal, ő nappalra szobatiszta, csak alváshoz használunk pelenkát. Hál' Istennek baleset (bepisilés) még nem történt, leenni ebédnél néha-néha leeszi magát, de mivel délben megyek érte, ezért akkor már nem öltöztetem át, csak otthon. Én tréningbe viszem be, alá egy hosszú ujjú felsőt, trikót adok, és természetesen van váltócipője bentre. A tréning pulcsiját beérkezéskor levesszük, bent jó meleg van, nem kell. Míg ősszel kijártak az udvarra, vittem váltó cipőt, kabátot, tréninget kintre is, nem szeretem volna, ha az utcait koszolta volna. De ezekből is elég volt egy hétre egy szett. Télen nem hordják ki őket, gondolom nagyon sok időbe tellene átöltöztetni, felöltöztetni őket, így váltó overallra, cipőre most nincs szükség, különben nem kell vastagabb ruha bentre, nagyon fűtenek.
2011. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!