Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sportra hordod/hordtad...

Milyen sportra hordod/hordtad 3-4 éves gyerekedet?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon aktív, mozgékony gyerek, és szeretném valahova járatni, de nem tudom, mit élvezne ennyid idős korban. Ötletek?
2011. jan. 26. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én néptáncoltam, az nagyon jó volt. Nem annyira kötött, egyszerűek a lépések, van zene, lehet ugrálni, szóval szerintem tökéletes.
2011. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én gyerekeim aikidozni fognak. Ez egy életszemlélet is, amit szeretném ha megismernének.
2011. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi négy évesen kezdtük a hokit,úszást és a teniszt. Az első nem egy olcsó sport, de a gyerek imádja.
2011. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én négy éves fiam most a fociért van nagyon oda. :) Apát állandóan kihurcolja a hátsó kertbe focizni. :)
2011. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!