Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez borzalmas. Mik történnek...

Ez borzalmas. Mik történnek az iskolákban? Megerőszakolják a gyerekeket, bizonyos szülők megverik a tanárokat.

Figyelt kérdés
még csak 6hós a kisfiam, de mi lesz itt mire iskolás korú lesz?marad a magán iskola?aki megteheti annak.
2009. febr. 5. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát sajno ez a mai való világ:(((
2009. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát én is naon ki vok akadva ,hogy merjem igy majd oviba ,meg iskolába adni a kisfiamat!!

Elkeserítő a helyzet ami Magyarországon működik!!

2009. febr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Mi is félünk dolgozni menni!!! - 1 TANÍTÓ NÉNI
2009. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
8.54-es nem csak nálunk van ez, hanem az egész euro-atlanti övezetben. Lásd amerikai iskolai lövöldözések. Szerintem a túlzott szabadosség nem jó, mert mindig azok szenvedik meg, akik békésen akarnak élni... Régebben, amikor a tanárnak, szülőnek volt tisztelete, azért más gyerekek nőttek fel. A nagypapám is szeretettel emlegeti a tanárait, pedig akkor fegyelem volt.
2009. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én most végeztem az első középiskolás évemmel :D


Az általános iskola a legrosszabb, az is 7., 8. osztályban.

Oda érdeklődési körtől, és intelligenciától függetlenül sokan össze vannak zárva.

Erőszak az tényleg van, de nem vészes.

Megedződünk tőle :S

A középiskola az már tök jó, főleg a jóhírű Szakközépiskolák. A gimikben szörnyű dologk mennek, a szakiskolákban meg elég sok az erőszakos kisebbség.


15/F

2010. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!