Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szólnak meg ha nagy...

Nem szólnak meg ha nagy pocakkal szoktatom be az oviba a gyerekemet? Látszik ugye hogy én otthon leszek.

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a beiratkozásnál nem fog látszódni, de utána nem húzzák majd a szájukat hogy miért nem marad otthon a gyerekem ha amúgy is otthon vagyok? Másnak is ovis úgy a nagyobbik hogy otthon vagytok a tesóval?
2011. febr. 9. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát, én 21 vagyok és 4 évvel kisebb a tesóm, és én még bölcsis is voltam, mikor lehetett, rögtön, asszem én is szülés után kicsit maradtam otthon velük. Anyukám veszélyeztetett volt félidőtől, amikor a húgom várta, szóval egyébként sem volt más megoldás. De én fura gyerek voltam, mert én nem bemenni, hanem hazamenni nem szerettem a közösségből, szóval ha esetleg te is így jársz a gyerkőccel, akkor meg még meg is szívatod, hogy nem engeded oviba...
2011. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha már felvették a gyereket, nem szólhatnak, hogy vedd ki. És nem kötelezhetnek arra se, hogy ebéd után hazavigyed, ezt jó, ha tudod!!

Akkor ő onnantól teljes jogú ovis, mint a többi gyerek.

2011. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!