Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig lehet rácsos ágyban...

Meddig lehet rácsos ágyban altatni a kisgyereket? Kisfiam most múlt 2 és fél éves és teljesen jól elvan még a rácsos ágyban.

Figyelt kérdés
Nem is próbál kimászni sem. Kíváncsi lennék ki mikor váltotta le a gyermeke ágyát rendes ágyra.
2011. febr. 13. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 21 hós volt mikor elkezdett kimászni, így akkor lecseréltük. Szerintem ha még elvan benne hagyhatod.
2011. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
15 hósan. Nem irigylem a gyerkőcöt...
2011. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amig elfér benne :D Az én 2,5éves fiam is benne alszik,szereti.A mi nagy ágyunk mellet van és nyugodtan ki be mászkálhat semmi gond nélkül közlekedik.
2011. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiam azért sírt, mert kivettem három rácsot, hogy szabadon közlekedjen. 28 hónapos, soha életében nem akart kimászni belőle, mindig is egyedül aludt benne a sajat szobájában estétôl reggelig. Eszem ágàban sincs lecserélni, mikor láthatóan ragaszkodik hozzá és nyugodt benne.
2011. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

19.02!

Miért nem irigyled a gyerkőcöt?

Nem értem mi a probléma, kb.2 hónapja alszik végig éjjel a kisfiam ha előbb kiveszem a rácsos ágyból akkor nem alszunk ennyit sem éjszaka mert folyton kimászkált volna belőle éjjel.

Nagy ágya van 140-es mi gondja lenne benne??

Nem jelzi, hogy nem jó valami, szereti.

Csak kíváncsi voltam ki mikor vette ki de úgy látom sokan vannak így mint én.

3 éves korában talán lecseréljük.

köszi lányok a válaszokat!!

2011. febr. 14. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig, amíg jól érzi magát ott. A kisfiam 29 hónapos, rácsos ágyban alszik. Esze ágában sincs kimászni.

A barátnőm egykorú kislányának nincs rácsoságya, mert mindig kimászott, hát az tényleg veszélyes, nem tudták tovább használni az ágyat. Így viszont éjszakánként járkál a lakásban... na ezt nem szeretném.

2011. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még csak az kéne, hogy az eddig jól alvó gyerekem átmászkáljon éjjel hozzám....majd ha végigéri a kiságyat, kicserélem.
2011. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én 27 hósom is abban alszik és remekül érzi magát... Még nem jutott eszébe, hogy kimásszon belőle. Ha majd kimászik lecseréljük. Pont elég most nekem, hogy a 2 hónapos kisöccse 3 óránként ébreszt. Mi lenne, ha még a "nagy" is megjelenne az ágyunknál? :)
2011. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!