Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Evés roham? Hirtelen növekedés...

Evés roham? Hirtelen növekedés? Mi ez? .

Figyelt kérdés

1 hete kezdte 2 éves kisfiam, rengeteget eszik, ez nem elfogultság, vagy bármi.

tartalmas reggeli után még 3x kér enni ebédig, ebédel, alszik, felkel és megint eszik.

szendvicset kér, egy nagy pohár kubu, mandula, fél óra múlva korpovit kekszért nyüszít, aztán fél óra múlva mazsola... ebédre leves is diós tésztát is eszik.


rengeteget eszik, ha nem adok , sír, és eszik, nem csak a ,,szeme kívánja"

mi ez? már kezdek aggódni

anyóséknál odaáll a hűtőhöz és mindenből kér, sonka, kenyér, sajt, aztán joghurt, banán..... azt kérdezték, hogy nem eszik itthon?

tapasztaltatok ilyet? normális ez?

ja és nem pótcselekvés, mert fest, gyurmázik , autózk ... lefoglalja/juk őt.


2011. febr. 13. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt eszi,amit ti? Lehet,hogy nem lakik jól azzal,amit kap. Leves után a dióstészta nem nagyon laktató. A Korpovit keksz pedig fogyókúrásoknak való.

De ha sokat mozog,akkor valószínűleg kell neki az "utánpótlás"

2011. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem csak ezeket eszi, pörkölt, csirke husi, krumpli, leves sok zöldséggel, gyümölcs ,


azt eszi amit mi

a hasán látom, hogy teljesen ki van dudorodva, nem kövér gyerek, de a hasa tényleg hatalmas.

jan legelején választottam le az anyatejről. lehet enne hozzá köze, bár annak már több, mint 1 hónapja. tök simán ment.

2011. febr. 13. 22:00
 3/10 A kérdező kommentje:
bár az igaz, hogy rengeteget mozog, de nem többet, mint eddig.
2011. febr. 13. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is észrevettem mindkét fiamon, hogy mostanában nagyon jó étvágyuk van.

A kicsi 2 éves, s nagyon jókat eszik, még a bölcsiben is megdicsérik.

Örülj, hogy a gyermeked jól eszik. Azonban arra figyel, hogy megfelelő táplálékot kapjon, azaz minőségi ételt, ne pedig kalóriadús nassot.

Ha két főétkezés között éhes a gyermek, adj neki gyümölcsöt rágcsálni, egészséges falatokat!

Nagyon jó, ha levest kap, az egyben pótolja a folyadékszükségletet is! S egy 2 éves már bármit ehet, amit a felnőttek, szóval azt eszi, amit ti. Mindenből kínáld meg!


Én személy szerint roppant mód örülök, ha látom a a gyermekeimet, hogy jóízűen esznek, repetáznak! Jelenleg ők is a "hízás" fázisában vannak, mert nemrég nőttek mind a ketten!

2011. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű sokat fog nyúlni a közeljövőben, én megfigyeltem a 3 és fél éves fiamnál, hogy egyszer kikerekedik, sokat eszik, majd hosszra nő sokat, ilyenkor egész vékony lesz.
2011. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

lehet, hogy nyúlni fog igazad van.

én is örülök, hogy eszik, de megijedtem, hogy ennyit, most mondjuk 2 napja már kevesebbet eszid, de az még mindig több, mit ami előtte volt


köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 18. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:

bárcsak az én 2 éves fiam a negyedét megenné amit a te fiad....


bocs az off-ért

2011. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Leves után dióstésza, nemk laktató??

szénhidrátbomba.

2011. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 17:03-ashoz! :( :)
2011. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

most már kevesebbet eszik, de higgyétek el ijesztően sokat evett, hihetetlen.

1,5 cm nőttünk, lemértem. :D

2011. febr. 22. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!