Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz alvó gyerekeitek mikor...

Rossz alvó gyerekeitek mikor tanultak meg aludni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 22:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
mikor kalapáccsal fejbe vertem őket
2011. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

fél évig kínlódtunk most már alszunk. egy hétig felébredt bőgőt 1 órát, majd 40 percet mindig egy kicsivel kevesebbet, és most jutottunk el oda hogy ha beviszem a szobájába este elköszönök tőle és nem sír meg minden csak elalszik. Igaz két napja fogta magát és 180 fokot fordult (két hónapja kezdtük)


lényeg 20 percenként menj be hozzá és beszélj hozzá megsimogatod a hátát és rohansz ki a szobából mert úgy elkezd visítani mint akit ölnek. Hosszú és nehéz de még időben kell cselekedni. Tilos felvenni az ágyból ha tartasz tőle hogy beteg megsimogatod a homlokát de akkor se vedd fel csak ha meleg ;-) kitartás

2011. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na én ezt nem tudnám megtenni.A jó hír az,hogy mióta feltettem a kérdést,átalussza az éjszakát.Reggel fél 10ig.Nem erőltettük az alvást,nem hagytuk sírni soha.Biztos vagyok benne,hogy sokan nem értenek egyet velem,de üzenem azoknak akik ugyanebben a helyzetben vannak,és nem hajlandóak drasztikusan alvásra kényszeríteni a gyereket,hogy egyszer úgyis eljön az idő,és elfelejted milyen volt tízszer ébredni egy éjszaka.Türelem és kitartás ez a titok,szerintem.
2011. febr. 19. 22:05
 14/19 emberke válasza:

Nemtudom hogy számít de én még mindig nemtudom egyszerre átaludni az éjszakát és már túlvagyok a 3 éves koron.

Habár lehet azis hozájárul hogy sokat idegeskedem.....

17/f

2011. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Bea balogh válasza:
Köszönöm a segítséget amit kaptam,voltak hasznosak is! Addig amíg nem tudja valaki mi az hogy 10 percenként felsír a kicsi (nem 1 éjszaka) szerintem a türelemről ne beszéljen.Én is próbáltam türelmes lenni,sőt...Csak az próbáltam lenni.Csak mikor az ember nem alszik 1 éjszakát sem 2óránál többet 1 hétig....!Ahogy múlik az idő annál fáradtabb az ember és ingerlékenyebb. De ennyit erről.Egyébként 3-4 napja úgy alszik hogy rá sem ismerek! 1-szer kel fel az éjszaka folyamán és hogy ezt elérjem nem csináltam semmit! Ja a nyugtatóra visszatérve: Nem egy erős valami, Jelzem gyerekorvos ajánlotta épp azért hogy nyugodtan tudjon aludni!De mivel ez sem használt neki így gondolni lehet hogy nem egy nagy erejű gyógyszer!!!
2011. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Valamit nem értek.Ezt a kérdést én tettem fel.Sajnálom ,ha félreértetted amit írtam a türelemmel kapcsolatban.Nekem elhiheted,hogy tudom mit jelent.2és fél évig egyetlen éjszakát sem aludtam át.Voltak tízpercenkénti ébredések,volt 15-20 alkalommal egy éjszaka,volt ,hogy 2 kor felkelt,és reggel 7ig nem aludt vissza.És hozzáteszem,szoptattam is.Annyiszor ahányszor ébredt,mert másképp nem aludt vissza.Volt,hogy összeestem a fáradságtól,úgy mostak fel,volt ,hogy magamból kikelve üvöltöttem mindenkivel.Átmentünk mindenen.Hogy miért írtam türelemről mindezek után?Pont azért,mert nem tudtam drasztikusan közbelépni.Nem bántam meg,eljött az idő,hogy alszunk éjjel.Bíztos te is úgy érzed ,hogy belehalsz,én is úgy éreztem,egy dolog biztos,még egy anya sem halt ebbe bele.Többet kibírunk mind gondolnánk.
2011. febr. 22. 21:56
 17/19 Bea balogh válasza:
Nem is neked írtam! Az egyik kedves válaszolónak,aki úgy tűnik ezeket még nemigen élte át.
2011. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Brian0 ***** válasza:
Miután kiállítottam őket a sarokba ha nem aludtak!
2011. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ha egy 2 évessel ezt meg tudod csinálni,akkor gratulálok neked.
2011. febr. 24. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!